Home

Contestator Praf de puşcă Explicit tenis de masa scoruri live Cumpărare Fii confuz malţ

România - Germania 0-3! Tricolorele au pierdut finala Campionatelor  Europene, care a fost LIVE VIDEO în AntenaPLAY - Antena Sport
România - Germania 0-3! Tricolorele au pierdut finala Campionatelor Europene, care a fost LIVE VIDEO în AntenaPLAY - Antena Sport

România are asigurată prima medalie la Campionatele Europene de tenis de  masă de la Munchen
România are asigurată prima medalie la Campionatele Europene de tenis de masă de la Munchen

România - Norvegia, scor 3-0 la Campionatele Europene de tenis de masă.  Partida a fost live și exclusiv în AntenaPLAY | Antena 1
România - Norvegia, scor 3-0 la Campionatele Europene de tenis de masă. Partida a fost live și exclusiv în AntenaPLAY | Antena 1

România - Croația 3-0, în primul meci de la CE de tenis de masă. Partida,  transmisă LIVE în AntenaPLAY | Observatornews.ro
România - Croația 3-0, în primul meci de la CE de tenis de masă. Partida, transmisă LIVE în AntenaPLAY | Observatornews.ro

Foto | Gestul făcut de Bernadette Szocs, în lacrimi, după ce a cucerit  aurul la Jocurile Europene
Foto | Gestul făcut de Bernadette Szocs, în lacrimi, după ce a cucerit aurul la Jocurile Europene

România s-a calificat în semifinalele C.E. de tenis de masă pe echipe și  și-a asigurat bronzul. Spania a mizat pe două chinezoaice naturalizate |  Sport.ro
România s-a calificat în semifinalele C.E. de tenis de masă pe echipe și și-a asigurat bronzul. Spania a mizat pe două chinezoaice naturalizate | Sport.ro

România - Norvegia, scor 3-0 la Campionatele Europene de tenis de masă.  Partida a fost live și exclusiv în AntenaPLAY | Galerie Foto | Imagine 6 |  Antena 1
România - Norvegia, scor 3-0 la Campionatele Europene de tenis de masă. Partida a fost live și exclusiv în AntenaPLAY | Galerie Foto | Imagine 6 | Antena 1

Prima zi de la Turneul Campioanelor la tenis de masă 2023 s-a văzut LIVE în  AntenaPLAY! Toate rezultatele zilei - Antena Sport
Prima zi de la Turneul Campioanelor la tenis de masă 2023 s-a văzut LIVE în AntenaPLAY! Toate rezultatele zilei - Antena Sport

România – Spania 3-2, exclusiv în AntenaPLAY. Eliza Samara a adus victoria:  tricolorele se pregătesc de semifinale la CE de tenis de masă |  Observatornews.ro
România – Spania 3-2, exclusiv în AntenaPLAY. Eliza Samara a adus victoria: tricolorele se pregătesc de semifinale la CE de tenis de masă | Observatornews.ro

Rezultate tenis de masă și program meciuri

România - Serbia, scor 3-1, în optimile de finală de la Campionatele  Europene de tenis de masă. Partida a fost live în AntenaPLAY | Galerie Foto  | Imagine 2 | Antena 1
România - Serbia, scor 3-1, în optimile de finală de la Campionatele Europene de tenis de masă. Partida a fost live în AntenaPLAY | Galerie Foto | Imagine 2 | Antena 1

România, în finala Campionatului European de tenis de masă! Cu cine se vor  duela fetele în ultimul act
România, în finala Campionatului European de tenis de masă! Cu cine se vor duela fetele în ultimul act

Bernadette Szocs şi Adina Diaconu, în turul 3 la Campionatul Mondial de  tenis de masă. Competiţia e LIVE în AntenaPLAY - Antena Sport
Bernadette Szocs şi Adina Diaconu, în turul 3 la Campionatul Mondial de tenis de masă. Competiţia e LIVE în AntenaPLAY - Antena Sport

România joacă pentru aur în concursul pe echipe la tenis de masă de la  Jocurile Europene. Când e finala cu Germania | Sport.ro
România joacă pentru aur în concursul pe echipe la tenis de masă de la Jocurile Europene. Când e finala cu Germania | Sport.ro

România – Spania LIVE VIDEO de la ora 11:00, exclusiv în AntenaPLAY.  Tricolorele luptă pentru semifinalele Campionatelor Europene |  Observatornews.ro
România – Spania LIVE VIDEO de la ora 11:00, exclusiv în AntenaPLAY. Tricolorele luptă pentru semifinalele Campionatelor Europene | Observatornews.ro

România avansează în optimi la Campionatul Mondial de tenis de masă

Scoruri WTA Wimbledon, Tenis WTA - Simplu - Flashscore.ro

Jocurile Europene: Bernadette Szocs a câștigat medalia de aur la tenis de  masă | Flashscore.ro
Jocurile Europene: Bernadette Szocs a câștigat medalia de aur la tenis de masă | Flashscore.ro

România - Danemarca 0-3, la Campionatele Europene de tenis de masă.  „Tricolorii” au fost învinși categoric de nordici - Antena Sport
România - Danemarca 0-3, la Campionatele Europene de tenis de masă. „Tricolorii” au fost învinși categoric de nordici - Antena Sport

România, argint la Campionatele Europene de tenis de masă

Cupa Mondială de tenis de masă Echipe Mixte 2023, exclusiv în AntenaPLAY  (4-10 decembrie) - Antena Sport
Cupa Mondială de tenis de masă Echipe Mixte 2023, exclusiv în AntenaPLAY (4-10 decembrie) - Antena Sport

Tenis de masă | Elena Zaharia, calificată în finala probei de simplu  feminin la CM de Juniori U19
Tenis de masă | Elena Zaharia, calificată în finala probei de simplu feminin la CM de Juniori U19

Bernadette Szocs - Jia Nan Yuan LIVE VIDEO, 11:30, în AntenaPLAY. Românca  luptă pentru finala Europe Top 16 Cup - Antena Sport
Bernadette Szocs - Jia Nan Yuan LIVE VIDEO, 11:30, în AntenaPLAY. Românca luptă pentru finala Europe Top 16 Cup - Antena Sport