Tenis de masă: Elizabeta Samara, campioană a Europei cu echipa poloneză KTS  Enea Siarkopol Tarnobrzeg | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: Elizabeta Samara, campioană a Europei cu echipa poloneză KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg | AGERPRES • Actualizează lumea.

De la masa de joc, la birou! Eliza Samara, aleasă să reprezinte sportivii  din întreaga lume: `Inițial, m-am speriat!` - Sportbull
De la masa de joc, la birou! Eliza Samara, aleasă să reprezinte sportivii din întreaga lume: `Inițial, m-am speriat!` - Sportbull

Tenis de masă | Elizabeta Samara, victorie în faţa numărului 2 mondial, la  Singapore Smash 2023
Tenis de masă | Elizabeta Samara, victorie în faţa numărului 2 mondial, la Singapore Smash 2023

România, în finala feminină la tenis de masă la Jocurile Europene

Tenis de masă, Europa Top 16: Şi Eliza Samara... | News.ro

Tenis de masă: Elizabeta Samara a învins campioana olimpică la Singapore  Smash | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: Elizabeta Samara a învins campioana olimpică la Singapore Smash | AGERPRES • Actualizează lumea.

Bernadette Szocs, campioană europeană la tenis de masă, la dublu! Argint  pentru Eliza Samara și Andreea Dragoman - Antena Sport
Bernadette Szocs, campioană europeană la tenis de masă, la dublu! Argint pentru Eliza Samara și Andreea Dragoman - Antena Sport

Elizabeta Samara a câştigat MEDALIA DE AUR la Campionatele Europene de tenis  de masă
Elizabeta Samara a câştigat MEDALIA DE AUR la Campionatele Europene de tenis de masă

Elizabeta Samara a câștigat Liga Campionilor la tenis de masă - Eurosport

Bernadette Szocs a câștigat medalia de aur la tenis de masă, la Jocurile  Europene de la Cracovia / Eliza Samara, medalie de bronz
Bernadette Szocs a câștigat medalia de aur la tenis de masă, la Jocurile Europene de la Cracovia / Eliza Samara, medalie de bronz

Tenis de masă: Elizabeta Samara a învins campioana olimpică la Singapore  Smash - Sport Alert
Tenis de masă: Elizabeta Samara a învins campioana olimpică la Singapore Smash - Sport Alert

Tenis de masă: Elizabeta Samara, medalie de aur în finala de simplu la  Europenele din Rusia | Digi24
Tenis de masă: Elizabeta Samara, medalie de aur în finala de simplu la Europenele din Rusia | Digi24

Elizabeta Samara Pro Line Racket

Elizabeta Samara, în finala Campionatului European de tenis de masă | Digi24

TENIS DE MASĂ. Elizabeta Samara a plâns în vestiar! - Evenimentul Zilei

Elizabeta Samara - Wikipedia

Interviu cu Elizabeta Samara multiplă campioană europeană la tenis de masă  | Sport | Radio România Actualitați
Interviu cu Elizabeta Samara multiplă campioană europeană la tenis de masă | Sport | Radio România Actualitați

Constănțeanca Elizabeta Samara a câştigat medalia de bronz la Jocurile  Europene de tenis de masă
Constănțeanca Elizabeta Samara a câştigat medalia de bronz la Jocurile Europene de tenis de masă

Regina! Eliza Samara a cucerit Liga Campionilor la tenis de masă | Sport.ro

Eliza Samara, bronz la Campionatele Europene de tenis de masă!

Bernadette Szocs - Jieni Shao 4-1 şi Eliza Samara - Barbora Balazova 4-2!  Debut cu dreptul la Top 16 Cup, în AntenaPLAY - Antena Sport
Bernadette Szocs - Jieni Shao 4-1 şi Eliza Samara - Barbora Balazova 4-2! Debut cu dreptul la Top 16 Cup, în AntenaPLAY - Antena Sport

TENIS DE MASĂ / Elizabeta Samara, victorie în turul I

Tenis de masă: Eliza Samara, succes și calificare în sferturi la Europe Top  16 Cup - HotNews.ro
Tenis de masă: Eliza Samara, succes și calificare în sferturi la Europe Top 16 Cup - HotNews.ro