Home

afişa te grabesti Impuls portugalia meci Apropiere constant maestru

Surpriză uriașă în sferturi la Cupa Mondială! Portugalia, eliminată de  Maroc! Ronaldo, în lacrimi - Eurosport
Surpriză uriașă în sferturi la Cupa Mondială! Portugalia, eliminată de Maroc! Ronaldo, în lacrimi - Eurosport

Naționala U18, învinsă de Portugalia în primul meci de la Turneul celor 4  Națiuni | Federația Română de Fotbal
Naționala U18, învinsă de Portugalia în primul meci de la Turneul celor 4 Națiuni | Federația Română de Fotbal

Fotbal: Georgia a învins Portugalia (2-0), în primul său meci de la  Campionatul European Under-21 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Georgia a învins Portugalia (2-0), în primul său meci de la Campionatul European Under-21 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Cristiano Ronaldo, luat pe sus de un fan în timpul meciului Portugalia -  Bosnia, din preliminariile pentru Euro 2024 - Eurosport
Cristiano Ronaldo, luat pe sus de un fan în timpul meciului Portugalia - Bosnia, din preliminariile pentru Euro 2024 - Eurosport

Campionatul Mondial de Fotbal 2022. Portugalia-Ghana. Cine câştigă meciul...

Cea mai bizară desfășurare a unui meci de fotbal a avut loc în Portugalia.  „A fost răpit de pe teren?” - Playsport
Cea mai bizară desfășurare a unui meci de fotbal a avut loc în Portugalia. „A fost răpit de pe teren?” - Playsport

Leo Messi, „spectator de lux” la recordul bifat de Cristiano Ronaldo la  Campionatul Mondial
Leo Messi, „spectator de lux” la recordul bifat de Cristiano Ronaldo la Campionatul Mondial

Cristiano Ronaldo, out din lotul Portugaliei pentru ultimul meci din luna  iunie! Ce a spus Fernando Santos
Cristiano Ronaldo, out din lotul Portugaliei pentru ultimul meci din luna iunie! Ce a spus Fernando Santos

Portugalia U20 - România U20, LIVE TEXT de la ora 19:30. ”Tricolorii” lui  Costin Curelea au câștigat cu 2-0 primul meci din Elite League, cu Cehia |  Sport.ro
Portugalia U20 - România U20, LIVE TEXT de la ora 19:30. ”Tricolorii” lui Costin Curelea au câștigat cu 2-0 primul meci din Elite League, cu Cehia | Sport.ro

Portughezii au scris istorie la meciul cu Elveția din optimile Cupei  Mondiale! Recordul egalat de Goncalo Ramos - Eurosport
Portughezii au scris istorie la meciul cu Elveția din optimile Cupei Mondiale! Recordul egalat de Goncalo Ramos - Eurosport

Portugalia-Elveția. Scor fluviu în ultimul meci al optimilor | adevarul.ro

Portugalia a făcut spectacol cu Elveția și s-a calificat în sferturi la  Mondial! Goncalo Ramos, omul meciului - Eurosport
Portugalia a făcut spectacol cu Elveția și s-a calificat în sferturi la Mondial! Goncalo Ramos, omul meciului - Eurosport

Video | Recordurile stabilite de Cristiano Ronaldo în Portugalia –  Liechtenstein 2-0
Video | Recordurile stabilite de Cristiano Ronaldo în Portugalia – Liechtenstein 2-0

Biletele pentru meciul cu Portugalia sunt disponibile online | Federația  Română de Fotbal
Biletele pentru meciul cu Portugalia sunt disponibile online | Federația Română de Fotbal

Fotbal: Naţionala Under-21 a României, învinsă cu 2-0 de Portugalia, în meci  amical | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Naţionala Under-21 a României, învinsă cu 2-0 de Portugalia, în meci amical | AGERPRES • Actualizează lumea.

Șoc în Portugalia! Ronaldo, la baraj după un gol în ultimele minute!  Rezultatele serii în Europa - Eurosport
Șoc în Portugalia! Ronaldo, la baraj după un gol în ultimele minute! Rezultatele serii în Europa - Eurosport

Bornă istorică atinsă de naționala Portugaliei în preliminariile EURO 2024

Islanda - Portugalia: nordicii caută prima victorie în confruntările directe

Portugalia - Ghana 3-2. Final de meci cu mari emoții/Lusitanii câștigă la  limită | Flashscore.ro
Portugalia - Ghana 3-2. Final de meci cu mari emoții/Lusitanii câștigă la limită | Flashscore.ro

Portugalia - Macedonia de Nord 2-0 / Polonia - Suedia 2-0. Cristiano  Ronaldo și Lewandowski merg în Qatar, Zlatan va privi CM la televizor |  Sport.ro
Portugalia - Macedonia de Nord 2-0 / Polonia - Suedia 2-0. Cristiano Ronaldo și Lewandowski merg în Qatar, Zlatan va privi CM la televizor | Sport.ro

Liga Națiunilor. Tabloul semifinalelor s-a decis în Portugalia - Spania 0-1

Video | Portugalia U20 - România U20 2-1. Înfrângere pentru micii  ”tricolori” în minutul 90+8
Video | Portugalia U20 - România U20 2-1. Înfrângere pentru micii ”tricolori” în minutul 90+8

Portugalia - Elveția 6-1. Gonçalo Ramos, primul hattrick de la Campionatul  Mondial 2022
Portugalia - Elveția 6-1. Gonçalo Ramos, primul hattrick de la Campionatul Mondial 2022

Portugalia - Elveţia 6-1, FOTO & VIDEO. Cristiano Ronaldo a fost rezervă  într-un meci cu șapte goluri în care lusitanii au jucat minunat și s-au  calificat în sferturi - Playtech Știri
Portugalia - Elveţia 6-1, FOTO & VIDEO. Cristiano Ronaldo a fost rezervă într-un meci cu șapte goluri în care lusitanii au jucat minunat și s-au calificat în sferturi - Playtech Știri

Cristiano Ronaldo, după meciul Portugalia –... | News.ro

Fotbal - CM 2022: Portugalia, fără Cristiano Ronaldo, a învins Nigeria  (4-0) într-un meci amical | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal - CM 2022: Portugalia, fără Cristiano Ronaldo, a învins Nigeria (4-0) într-un meci amical | AGERPRES • Actualizează lumea.

Portugalia - Germania 2-4 » Spectacol total în cel mai bun meci de la EURO  2020
Portugalia - Germania 2-4 » Spectacol total în cel mai bun meci de la EURO 2020