Home

suliţă Umerii din umeri Prețios portugalia maroc meci Bufniţă Tunet Ispitire

Maroc - Portugalia 1-0. Moment istoric: prima echipă africană calificată în  semifinalele unui Campionat Mondial
Maroc - Portugalia 1-0. Moment istoric: prima echipă africană calificată în semifinalele unui Campionat Mondial

Portugalia începe antrenamentul pentru meciul din Maroc - The Portugal News

Cristiano Ronaldo, în hohote de plâns la ultima sa apariție la un Mondial:  ce s-a întâmplat imediat după Maroc - Portugalia
Cristiano Ronaldo, în hohote de plâns la ultima sa apariție la un Mondial: ce s-a întâmplat imediat după Maroc - Portugalia

Toate camerele au fost pe el! Cum a reacționat Cristiano Ronaldo, când  Marocul a deschis scorul în meciul cu Portugalia | Sport.ro
Toate camerele au fost pe el! Cum a reacționat Cristiano Ronaldo, când Marocul a deschis scorul în meciul cu Portugalia | Sport.ro

Maroc scrie istorie la Cupa Mondială 2022. A eliminat Spania și Portugalia

Naționala Marocului a învins cu 1-0 Portugalia. Ronaldo a izbucnit în plâns  la Cupa Mondială | Newsweek Romania
Naționala Marocului a învins cu 1-0 Portugalia. Ronaldo a izbucnit în plâns la Cupa Mondială | Newsweek Romania

CM 2022 | Maroc - Portugalia 1-0. Șoc după șoc în Qatar! Maroc s-a  calificat în semifinale și a scris istorie! Cristiano Ronaldo&Co, OUT de la  Mondial - Antena Sport
CM 2022 | Maroc - Portugalia 1-0. Șoc după șoc în Qatar! Maroc s-a calificat în semifinale și a scris istorie! Cristiano Ronaldo&Co, OUT de la Mondial - Antena Sport

Maroc a eliminat Portugalia și reușește o calificare istorică în  semifinalele Campionatului Mondial - Stirileprotv.ro
Maroc a eliminat Portugalia și reușește o calificare istorică în semifinalele Campionatului Mondial - Stirileprotv.ro

Maroc a învins Portugalia şi s-a calificat în semifinalele Campionatului  Mondial de Fotbal 2022
Maroc a învins Portugalia şi s-a calificat în semifinalele Campionatului Mondial de Fotbal 2022

Portughezii au scris istorie la meciul cu Elveția din optimile Cupei  Mondiale! Recordul egalat de Goncalo Ramos - Eurosport
Portughezii au scris istorie la meciul cu Elveția din optimile Cupei Mondiale! Recordul egalat de Goncalo Ramos - Eurosport

O nouă minune la Campionatul Mondial. Portugalia lui Ronaldo, eliminată în  sferturi de Maroc. Cum s-a
O nouă minune la Campionatul Mondial. Portugalia lui Ronaldo, eliminată în sferturi de Maroc. Cum s-a

Video | Portugalia - Maroc 1-0. Cristiano Ronaldo a fost din nou decisiv  pentru lusitani. Africanii, eliminați de la CM
Video | Portugalia - Maroc 1-0. Cristiano Ronaldo a fost din nou decisiv pentru lusitani. Africanii, eliminați de la CM

World Cup 2030. Maroc, Spania și Portugalia vor găzdui evenimentul, însă  primele trei meciuri vor avea loc în America de Sud | FMF
World Cup 2030. Maroc, Spania și Portugalia vor găzdui evenimentul, însă primele trei meciuri vor avea loc în America de Sud | FMF

Maroc elimină și Portugalia și devine prima națională africană care ajunge  în semifinalele unui Mondial
Maroc elimină și Portugalia și devine prima națională africană care ajunge în semifinalele unui Mondial

Gust amar? Cristiano Ronaldo, surprins de fotoreporteri în timpul meciului  Portugalia - Maroc | Sport.ro
Gust amar? Cristiano Ronaldo, surprins de fotoreporteri în timpul meciului Portugalia - Maroc | Sport.ro

Nu a fost titular, dar a intrat în istoria fotbalului! Borna atinsă de  Cristiano Ronaldo la Maroc – Portugalia
Nu a fost titular, dar a intrat în istoria fotbalului! Borna atinsă de Cristiano Ronaldo la Maroc – Portugalia

Nemulțumiri în lotul Portugaliei înainte de sfertul cu Maroc! Cum i-a  enervat Ronaldo pe colegii săi - Eurosport
Nemulțumiri în lotul Portugaliei înainte de sfertul cu Maroc! Cum i-a enervat Ronaldo pe colegii săi - Eurosport

Gestul care nu s-a văzut la televizor! Ce s-a întâmplat în finalul meciului  Maroc - Portugalia FOTO
Gestul care nu s-a văzut la televizor! Ce s-a întâmplat în finalul meciului Maroc - Portugalia FOTO

Surpriză uriașă în sferturi la Cupa Mondială! Portugalia, eliminată de Maroc!  Ronaldo, în lacrimi - Eurosport
Surpriză uriașă în sferturi la Cupa Mondială! Portugalia, eliminată de Maroc! Ronaldo, în lacrimi - Eurosport

Portugalia spune ”adio” Campionatului Mondial de Fotbal, Maroc, prima  națională africană care ajunge în semifinale. Cristiano Ronaldo a părăsit  terenul cu lacrimi în ochi - FOTO & VIDEO - Playtech Știri
Portugalia spune ”adio” Campionatului Mondial de Fotbal, Maroc, prima națională africană care ajunge în semifinale. Cristiano Ronaldo a părăsit terenul cu lacrimi în ochi - FOTO & VIDEO - Playtech Știri

CM 2022: Maroc, calificare fantastică în semifinale - Africanii au eliminat  Portugalia - HotNews.ro
CM 2022: Maroc, calificare fantastică în semifinale - Africanii au eliminat Portugalia - HotNews.ro

Maroc - Portugalia: surpriza „sferturilor”, cu un singur gol încasat, VS.  mașina de goluri lusitană, fără CR7
Maroc - Portugalia: surpriza „sferturilor”, cu un singur gol încasat, VS. mașina de goluri lusitană, fără CR7

Dacă Ronaldo nu a strălucit, un marocan a fost erou în meciul în care  Portugalia a fost eliminată de la Cupa Mondială
Dacă Ronaldo nu a strălucit, un marocan a fost erou în meciul în care Portugalia a fost eliminată de la Cupa Mondială