Home

Mândrie Mobiliza frânghie meci sepsi comite Wrap Explicit

Presa din Ungaria laudă prestația lui Sepsi din meciul cu Bodo/Glimt:  „Echipa gazdă a jucat mai bine”
Presa din Ungaria laudă prestația lui Sepsi din meciul cu Bodo/Glimt: „Echipa gazdă a jucat mai bine”

Sepsi - FC Botoșani 5-2. Meci nebun la Sfântu Gheorghe. Ion Gheorghe, gol  fabulos. A fost aplaudat de Liviu Ciobotariu! - Antena Sport
Sepsi - FC Botoșani 5-2. Meci nebun la Sfântu Gheorghe. Ion Gheorghe, gol fabulos. A fost aplaudat de Liviu Ciobotariu! - Antena Sport

Exclusiv | Interes uriaș pentru Sepsi – FK Bodo/Glimt! Meciul tur din  play-off-ul Conference League, aproape de sold-out
Exclusiv | Interes uriaș pentru Sepsi – FK Bodo/Glimt! Meciul tur din play-off-ul Conference League, aproape de sold-out

Sepsi poate fi văzută la TV. | Conference League | iAM SPORT

Meciuri - Program SEPSI OSK - Superliga - Liga Profesionistă de Fotbal

Video | Nimeni nu a înțeles nimic: ce arată reluările golului care a decis meciul  Sepsi - CFR, analizat patru minute la VAR!
Video | Nimeni nu a înțeles nimic: ce arată reluările golului care a decis meciul Sepsi - CFR, analizat patru minute la VAR!

Oțelul - Sepsi 2-3. Nebunie în final! Oțelul a ratat o șansă ireală. Cum  arată acum clasamentul din Superliga - Playsport
Oțelul - Sepsi 2-3. Nebunie în final! Oțelul a ratat o șansă ireală. Cum arată acum clasamentul din Superliga - Playsport

Jurnaliștii maghiari exultă după ce Sepsi OSK s-a calificat în play-off.  „Craiova regretă că a luptat pentru rejucarea meciului” - Playtech Știri
Jurnaliștii maghiari exultă după ce Sepsi OSK s-a calificat în play-off. „Craiova regretă că a luptat pentru rejucarea meciului” - Playtech Știri

Meciul Sepsi - Rapid, întrerupt din cauza VAR. Care a fost deznodământul

Sepsi OSK remiză pe teren propriu cu FC Voluntari în primul meci al etapei  20 din
Sepsi OSK remiză pe teren propriu cu FC Voluntari în primul meci al etapei 20 din

Sepsi OSK - Poli Iași 6-0 | Game, set & match în prima partidă oficială a  anului 2024 din fotbalul românesc | Sport.ro
Sepsi OSK - Poli Iași 6-0 | Game, set & match în prima partidă oficială a anului 2024 din fotbalul românesc | Sport.ro

Zi de meci! „U” Cluj întâlnește Sepsi în ultimul meci din 2022. Echipele  probabile
Zi de meci! „U” Cluj întâlnește Sepsi în ultimul meci din 2022. Echipele probabile

VIDEO ǀ Spectacol total în Sepsi – FCSB 2-5! ”Roş-albaştrii” s-au impus de  o manieră clară, într-un meci cu reuşite superbe
VIDEO ǀ Spectacol total în Sepsi – FCSB 2-5! ”Roş-albaştrii” s-au impus de o manieră clară, într-un meci cu reuşite superbe

Sepsi și FC Voluntari au remizat în primul meci din a 20-a etapă a  SuperLigii - Eurosport
Sepsi și FC Voluntari au remizat în primul meci din a 20-a etapă a SuperLigii - Eurosport

Sepsi a pierdut ultimul meci de acasă al sezonului | Buna ziua Brasov

VIDEO SuperLiga: Sepsi, „set” în fața unei nou promovate - HotNews.ro

Premieră în fotbalul românesc: Meciul Sepsi - FC Craiova a fost oprit  definitiv din cauza scandărilor xenofobe
Premieră în fotbalul românesc: Meciul Sepsi - FC Craiova a fost oprit definitiv din cauza scandărilor xenofobe

Sepsi OSK
Sepsi OSK

OSK Sepsi - FC U Craiova, oprit de arbitru din cauza scandărilor xenofobe

FCSB a câștigat meciul cu Sepsi OSK. Scor final, 5-2

VIDEO SuperLiga: CFR, învinsă pe terenul lui Sepsi - Șase meciuri fără  victorie pentru clujeni - HotNews.ro
VIDEO SuperLiga: CFR, învinsă pe terenul lui Sepsi - Șase meciuri fără victorie pentru clujeni - HotNews.ro

Sepsi OSK - Rapid 0-0. Giuleștenii au ratat ocazia de a urca pe primul loc  în clasament | Sport.ro
Sepsi OSK - Rapid 0-0. Giuleștenii au ratat ocazia de a urca pe primul loc în clasament | Sport.ro

Oțelul - Sepsi 2-3 » Covăsnenii câștigă cu mari emoții ultimul meci al  rundei 19 din SuperLiga - Mesagerul de Covasna
Oțelul - Sepsi 2-3 » Covăsnenii câștigă cu mari emoții ultimul meci al rundei 19 din SuperLiga - Mesagerul de Covasna