Home

Uman Generator Negustor meci romania menţine de peste mări combinaţie

România a învins Kosovo, într-un meci întrerupt 40 de minute din cauza  galeriei fondate de George Simion | Digi24
România a învins Kosovo, într-un meci întrerupt 40 de minute din cauza galeriei fondate de George Simion | Digi24

Notele după Andorra - România 0-2. Cine a fost cel mai bun "tricolor" în  primul meci din preliminariile EURO 2024
Notele după Andorra - România 0-2. Cine a fost cel mai bun "tricolor" în primul meci din preliminariile EURO 2024

Israel - România 1-2. Tricolorii au reușit să se califice la EURO 2024!  Naționala de fotbal va juca la turneul final din Germania |  Observatornews.ro
Israel - România 1-2. Tricolorii au reușit să se califice la EURO 2024! Naționala de fotbal va juca la turneul final din Germania | Observatornews.ro

Cine difuzează meciul România - Elveţia

România, amical în Spania cu o forță din America de Sud! Meci de top  înainte de EURO 2024
România, amical în Spania cu o forță din America de Sud! Meci de top înainte de EURO 2024

Preliminariile Euro 2024: România, victorie pe final cu Kosovo, după mai  mult de o repriză în superioritate numerică / Partida, întreruptă aproape o  oră - HotNews.ro
Preliminariile Euro 2024: România, victorie pe final cu Kosovo, după mai mult de o repriză în superioritate numerică / Partida, întreruptă aproape o oră - HotNews.ro

FOTO România învinge Kosovo cu 2-0 și se menține pe locul doi în grupă/  Meciul de pe Arena Națională, întrerupt trei sferturi de oră din cauza  fumigenelor și a mesajelor de pe
FOTO România învinge Kosovo cu 2-0 și se menține pe locul doi în grupă/ Meciul de pe Arena Națională, întrerupt trei sferturi de oră din cauza fumigenelor și a mesajelor de pe

Câți fani vor avea oaspeții pe Arena Națională la meciul cu România! Ce  amintiri au elvețienii de la București - Eurosport
Câți fani vor avea oaspeții pe Arena Națională la meciul cu România! Ce amintiri au elvețienii de la București - Eurosport

România - Kosovo 2-0, într-un meci cu de toate! Stanciu și Mihăilă au  marcat! Clasamentul grupei - Eurosport
România - Kosovo 2-0, într-un meci cu de toate! Stanciu și Mihăilă au marcat! Clasamentul grupei - Eurosport

România - Elveția, de la ora 21.45. pe Arena Naționala Euro 2024

România-Elveția 1-0 | Tricolorii au câștigat grupa și vor fi în urna a 2-a  la tragerea la sorți - Eurosport
România-Elveția 1-0 | Tricolorii au câștigat grupa și vor fi în urna a 2-a la tragerea la sorți - Eurosport

Cum ajunge România la EURO 2024, ce meciuri mai are de jucat

Echipa națională a României și-a stabilit și al doilea amical înainte de  EURO 2024
Echipa națională a României și-a stabilit și al doilea amical înainte de EURO 2024

România întâlnește Elveția, în ultimul meci din preliminariile pentru EURO  2024 | Radio ZU
România întâlnește Elveția, în ultimul meci din preliminariile pentru EURO 2024 | Radio ZU

România - Israel 1-1 | Egal. Tricolorii rămân în grafic, după o evoluție pe  Arena Națională care lasă de dorit | Sport.ro
România - Israel 1-1 | Egal. Tricolorii rămân în grafic, după o evoluție pe Arena Națională care lasă de dorit | Sport.ro

Un ”Tricolor” a ieșit accidentat după meciul România – Andorra

România a terminat la egalitate cu Israel, scor 1-1, în preliminariile Euro  2024. Tricolorii au avut o ocazie la ultima fază a jocului
România a terminat la egalitate cu Israel, scor 1-1, în preliminariile Euro 2024. Tricolorii au avut o ocazie la ultima fază a jocului

România - Elveția 1-0. Echipa lui Edi Iordănescu s-a calificat la Euro 2024  de primul loc în grupă
România - Elveția 1-0. Echipa lui Edi Iordănescu s-a calificat la Euro 2024 de primul loc în grupă

Ce urmează pentru România, după meciul cu Elveția

Video | România - Elveția 1-0. Sărbătoare pe Arena Națională! ”Tricolorii”,  pe primul loc în grupă
Video | România - Elveția 1-0. Sărbătoare pe Arena Națională! ”Tricolorii”, pe primul loc în grupă

Echipa națională de fotbal a României - Start meci! România - Irlanda de  Nord! 👉 bit.ly/PeluzaTricolora | Facebook
Echipa națională de fotbal a României - Start meci! România - Irlanda de Nord! 👉 bit.ly/PeluzaTricolora | Facebook

Romania la EURO 2024, povestea calificării EXCLUSIV

România finalurilor de meci. Cum arăta clasamentul grupei dacă meciurile se  terminau în minutul 80 - Eurosport
România finalurilor de meci. Cum arăta clasamentul grupei dacă meciurile se terminau în minutul 80 - Eurosport