Home

notificare Restricţie spirit rău meci dinamo Încorporare Fraternitate Făcut sămi amintesc

Biletele la meciul Petrolul-Dinamo vor putea fi cumpărate doar în baza unui  act de identitate - Observatorul Prahovean
Biletele la meciul Petrolul-Dinamo vor putea fi cumpărate doar în baza unui act de identitate - Observatorul Prahovean

Au transferat 5, dar pleacă un titular. Mișcări de trupe la Dinamo înaintea  primului meci oficial din 2024
Au transferat 5, dar pleacă un titular. Mișcări de trupe la Dinamo înaintea primului meci oficial din 2024

Dinamo, de neoprit: al cincilea transfer făcut cu câteva ore înainte de  primul meci oficial din 2024 | adevarul.ro
Dinamo, de neoprit: al cincilea transfer făcut cu câteva ore înainte de primul meci oficial din 2024 | adevarul.ro

Petrolul - Dinamo Live Video Online în etapa 22 din Superliga

Meci Dinamo - Steaua cu scântei! Alertă de grazul ZERO în Capitală - Au  fost întocmite 10 dosare PENALE
Meci Dinamo - Steaua cu scântei! Alertă de grazul ZERO în Capitală - Au fost întocmite 10 dosare PENALE

Antrenorul de la Petrolul dă zăpada de pe teren înaintea meciului cu Dinamo

Bilete la meciul DINAMO-Rapid! Prețuri accesibile pentru derby - Dinamo1948

Un gol marcat în minutul 80 a decis meciul dintre Petrolul și Dinamo. Ce  echipă s-a
Un gol marcat în minutul 80 a decis meciul dintre Petrolul și Dinamo. Ce echipă s-a

Domagoj Pavicic, mesaj pentru fani după primul meci la Dinamo: "Le promit  eu acest lucru" | Sport.ro
Domagoj Pavicic, mesaj pentru fani după primul meci la Dinamo: "Le promit eu acest lucru" | Sport.ro

Florin Prunea se ia Zeljko Kopic și de jucătorii lui Dinamo: „Va retrograda  dacă joacă așa! Cel mai slab meci”
Florin Prunea se ia Zeljko Kopic și de jucătorii lui Dinamo: „Va retrograda dacă joacă așa! Cel mai slab meci”

4-0! Meci frumos pe Municipal: Balaure, Jipa și Alhassan au marcat contra  Dinamo
4-0! Meci frumos pe Municipal: Balaure, Jipa și Alhassan au marcat contra Dinamo

Una caldă, una rece pentru Dinamo. Două reprize în antiteză și ”câinii”  pierd al doilea meci amical. Jucătorul remarcat, fotbaliștii care au acuzat  probleme medicale + moment inedit la pauză | SuperLiga
Una caldă, una rece pentru Dinamo. Două reprize în antiteză și ”câinii” pierd al doilea meci amical. Jucătorul remarcat, fotbaliștii care au acuzat probleme medicale + moment inedit la pauză | SuperLiga

Ce-a făcut Dinamo în primul meci al anului. Cine a marcat golul ”câinilor”

Dinamo - FCSB, meci de risc maxim. Ce nu au voie să facă fanii echipei lui  Gigi Becali
Dinamo - FCSB, meci de risc maxim. Ce nu au voie să facă fanii echipei lui Gigi Becali

A debutat la Dinamo în eșecul cu Petrolul și le face o promisiune fanilor:  ”Se poate întâmpla orice”
A debutat la Dinamo în eșecul cu Petrolul și le face o promisiune fanilor: ”Se poate întâmpla orice”

FC Voluntari - Dinamo 2-3. Meci nebun la Voluntari. Sigurjonsson a ratat  incredibil un penalty în finalul partidei - Playsport
FC Voluntari - Dinamo 2-3. Meci nebun la Voluntari. Sigurjonsson a ratat incredibil un penalty în finalul partidei - Playsport

Dinamo a aflat când poate să joace primul meci oficial de la declanşarea  pandemiei! Anunțul LPF - Eurosport
Dinamo a aflat când poate să joace primul meci oficial de la declanşarea pandemiei! Anunțul LPF - Eurosport

Dinamo la al optulea meci fără victorie, după remiza albă cu Poli Iaşi

P] Petrolul – Dinamo e meciul zilei de sâmbătă în Liga 1. Pe Betano poți  obține un câștig suplimentar jucând cote mai mari de 1.50 - HotNews.ro
P] Petrolul – Dinamo e meciul zilei de sâmbătă în Liga 1. Pe Betano poți obține un câștig suplimentar jucând cote mai mari de 1.50 - HotNews.ro

Dinamo a anunțat pe ce stadion se va disputa meciul cu Rapid

Meci întrerupt pe „Ilie Oană”! Fanii Petrolului au aruncat cu torțe și  fumigene pe teren la meciul cu Dinamo. FOTO
Meci întrerupt pe „Ilie Oană”! Fanii Petrolului au aruncat cu torțe și fumigene pe teren la meciul cu Dinamo. FOTO

Dinamo - FCSB, meci cu risc maxim! Avertismentul Jandarmeriei înainte de  derby-ul de duminică - Antena Sport
Dinamo - FCSB, meci cu risc maxim! Avertismentul Jandarmeriei înainte de derby-ul de duminică - Antena Sport

Final de meci în Antalya. DINAMO... - Dinamo Bucuresti | Facebook

FC Petrolul – Dinamo București/Start în 2024! – FC Petrolul

Dinamo București - Petrolul Ploiești 1-1 | Egal, după un meci echilibrat |  Sport.ro
Dinamo București - Petrolul Ploiești 1-1 | Egal, după un meci echilibrat | Sport.ro

Florin Prunea a urmărit meciul lui Dinamo și a răbufnit: ”Nepregătiți  fizic. Va retrograda sigur!”
Florin Prunea a urmărit meciul lui Dinamo și a răbufnit: ”Nepregătiți fizic. Va retrograda sigur!”

Groparul lui Dinamo e la meci. N-a mai fost de 10 ani”. Cine a fost  surprins în tribune la Dinamo - FC Argeș - Playsport
Groparul lui Dinamo e la meci. N-a mai fost de 10 ani”. Cine a fost surprins în tribune la Dinamo - FC Argeș - Playsport

Meciul Dinamo - Farul, în pericol de a fi amânat! Partida nu se poate juca  pe Arcul de Triumf - Eurosport
Meciul Dinamo - Farul, în pericol de a fi amânat! Partida nu se poate juca pe Arcul de Triumf - Eurosport