Home

metric Ghinion bumbac meci cupa mondiala azi sparge drăguţ Mulțumiri

Selecționerul care a demisionat după meciul de azi de la Cupa Mondială:  "Plecam chiar dacă luam trofeul" | Sport.ro
Selecționerul care a demisionat după meciul de azi de la Cupa Mondială: "Plecam chiar dacă luam trofeul" | Sport.ro

Emoții mari pentru stejari: naționala de rugby debutează azi la Cupa  Mondială în fața unei echipe
Emoții mari pentru stejari: naționala de rugby debutează azi la Cupa Mondială în fața unei echipe

Meciurile De Azi, Miercuri, 23 Noiembrie, De La Campionatul Mondial De  Fotbal Din Qatar | Libertatea
Meciurile De Azi, Miercuri, 23 Noiembrie, De La Campionatul Mondial De Fotbal Din Qatar | Libertatea

Meciurile De Azi, Joi, 1 Decembrie, De La Campionatul Mondial De Fotbal Din  Qatar | Libertatea
Meciurile De Azi, Joi, 1 Decembrie, De La Campionatul Mondial De Fotbal Din Qatar | Libertatea

Programul meciurilor de la Cupa Mondială, la TVR. Cum și când vor fi  difuzate partidele - Playsport
Programul meciurilor de la Cupa Mondială, la TVR. Cum și când vor fi difuzate partidele - Playsport

Toți sătmărenii sunt așteptați azi MegaNet & Terasa Mega, la meciurile de  la Cupa Mondială - Dincolo de sport
Toți sătmărenii sunt așteptați azi MegaNet & Terasa Mega, la meciurile de la Cupa Mondială - Dincolo de sport

Meciurile De Azi, Vineri, 9 Decembrie, De La Campionatul Mondial De Fotbal  Din Qatar | Libertatea
Meciurile De Azi, Vineri, 9 Decembrie, De La Campionatul Mondial De Fotbal Din Qatar | Libertatea

Meciurile De Azi, Duminică, 4 Decembrie, De La Campionatul Mondial De  Fotbal Din Qatar | Libertatea
Meciurile De Azi, Duminică, 4 Decembrie, De La Campionatul Mondial De Fotbal Din Qatar | Libertatea

Meciurile De Azi, Sâmbătă, 10 Decembrie, De La Campionatul Mondial De  Fotbal Din Qatar | Libertatea
Meciurile De Azi, Sâmbătă, 10 Decembrie, De La Campionatul Mondial De Fotbal Din Qatar | Libertatea

Adio, Qatar! România, în preliminariile CM 2022: tricolorii au terminat pe  locul 3 în Grupa J și ratează barajul
Adio, Qatar! România, în preliminariile CM 2022: tricolorii au terminat pe locul 3 în Grupa J și ratează barajul

Cupa Mondială 2022. Tabloul şi programul optimilor de finală. Primele  meciuri: Olanda - SUA şi Argentina - Australia
Cupa Mondială 2022. Tabloul şi programul optimilor de finală. Primele meciuri: Olanda - SUA şi Argentina - Australia

TVR 1 a renunțat la un meci de la Mondial » Cine televizează jocurile de azi

Franța riscă să fie descalificată de la Campionatul Mondial U17 dintr-un  motiv uluitor - Eurosport
Franța riscă să fie descalificată de la Campionatul Mondial U17 dintr-un motiv uluitor - Eurosport

Programul partidelor de azi de la Cupa Mondială. Argentina - Bosnia e meciul  "vedetă"
Programul partidelor de azi de la Cupa Mondială. Argentina - Bosnia e meciul "vedetă"

Cupa Mondială de rugby 2023 | Cum arată clasamentul în grupa României |  Sport.ro
Cupa Mondială de rugby 2023 | Cum arată clasamentul în grupa României | Sport.ro

Azi încep sferturile Cupei Mondiale! Croația - Brazilia și Olanda -  Argentina, meciurile zilei. Cine merge în semifinale - Eurosport
Azi încep sferturile Cupei Mondiale! Croația - Brazilia și Olanda - Argentina, meciurile zilei. Cine merge în semifinale - Eurosport

Cupa Mondială 2022 Qatar: Grupe, Meciuri & Cote Câștigătoare

Anglia a dat recital cu Țara Galilor! SUA merge și ea în optimi, după 1-0  în meciul decisiv cu Iran - Eurosport
Anglia a dat recital cu Țara Galilor! SUA merge și ea în optimi, după 1-0 în meciul decisiv cu Iran - Eurosport

Argentina s-a calificat în sferturi la Campionatul Mondial de fotbal după  ce a învins Australia cu scorul de 2-1 - Stirileprotv.ro
Argentina s-a calificat în sferturi la Campionatul Mondial de fotbal după ce a învins Australia cu scorul de 2-1 - Stirileprotv.ro

România, condamnată să facă figurație la Cupa Mondială de rugby. Analiză  dură a agenției AFP | adevarul.ro
România, condamnată să facă figurație la Cupa Mondială de rugby. Analiză dură a agenției AFP | adevarul.ro

Cine joacă azi, 27 noiembrie, la Campionatul Mondial din Qatar

S-a mai jucat un meci! Câte minute de prelungire au fost acordate în total  la Cupa Mondială și motivul situației
S-a mai jucat un meci! Câte minute de prelungire au fost acordate în total la Cupa Mondială și motivul situației

România - Africa de Sud 0-76. Festivalul Springboks. "Stejarii", zdrobiți  de campioana mondială în al doilea meci din Franța | Sport.ro
România - Africa de Sud 0-76. Festivalul Springboks. "Stejarii", zdrobiți de campioana mondială în al doilea meci din Franța | Sport.ro

Toate rezultatele CM Qatar 2022. Argentina a câștigat finala Cupei Mondiale

Start! Azi începe Cupa Mondială de rugby, iar Naționala României face parte  dintr-o grupă infernală
Start! Azi începe Cupa Mondială de rugby, iar Naționala României face parte dintr-o grupă infernală