Home

nimeni adâncime zimțată fotbal u19 Pantofi de alunecare Arestare Cyber ​​space

Italia U19 - România U19 2-1, în meciul de debut la Euro. Tricolorii mici  au visat frumos timp de o repriză - Eurosport
Italia U19 - România U19 2-1, în meciul de debut la Euro. Tricolorii mici au visat frumos timp de o repriză - Eurosport

Haideți la fotbal! Start în Campionatul Național U19 și U17 - SalutFagaras

La Under 19 stăm bine! Naționala de juniori a României, ca și calificată la  Turul de Elită al Campionatului European | Sport.ro
La Under 19 stăm bine! Naționala de juniori a României, ca și calificată la Turul de Elită al Campionatului European | Sport.ro

Norvegia U19 - România U19 4-0. ”Tricolorii”, surclasați de nordici la  turneul de elită din Franța
Norvegia U19 - România U19 4-0. ”Tricolorii”, surclasați de nordici la turneul de elită din Franța

Fotbal: primul succes al sezonului pentru juniorii U19 ai clubului! | CSM  Ploiesti
Fotbal: primul succes al sezonului pentru juniorii U19 ai clubului! | CSM Ploiesti

România U19, umilită de Anglia. Britanicii s-au distrat cu naționala lui  Enes Sali
România U19, umilită de Anglia. Britanicii s-au distrat cu naționala lui Enes Sali

România U19 | Federația Română de Fotbal

România U19 a încheiat Turul de Elită cu un eșec în fața Franței U19 »  Calificare ratată la EURO
România U19 a încheiat Turul de Elită cu un eșec în fața Franței U19 » Calificare ratată la EURO

România U19 debutează în preliminariile EURO 2024

Cum arată lotul României U19 pentru EURO 2022! Rareș Ilie, decarul  "tricolorilor" mici
Cum arată lotul României U19 pentru EURO 2022! Rareș Ilie, decarul "tricolorilor" mici

România U19 vrea să fie surpriza turneului final, după ce a ajuns în  primele 8 naționale din Europa! Reacțiile jucătorilor | Sport.ro
România U19 vrea să fie surpriza turneului final, după ce a ajuns în primele 8 naționale din Europa! Reacțiile jucătorilor | Sport.ro

Fotbaliștii U19 de la CS Năvodari au participat la turneul semifinal –  Clubul Sportiv Navodari
Fotbaliștii U19 de la CS Năvodari au participat la turneul semifinal – Clubul Sportiv Navodari

România U19: Remiză în faţa Finlandei în debutul turneului de calificare la  EURO 2024 - PS News
România U19: Remiză în faţa Finlandei în debutul turneului de calificare la EURO 2024 - PS News

România U19, înfrângere în amicalul cu Israel U19 » „Tricolorii” se  pregătesc pentru calificările la EURO 2024
România U19, înfrângere în amicalul cu Israel U19 » „Tricolorii” se pregătesc pentru calificările la EURO 2024

Stiri despre Echipa nationala U19 | Sport.ro

UEFA European Under-19 Championship - Fotbal știri și rezultate - Eurosport

Lotul României U19 pentru Turul de Elită, care va avea loc în Franța

U19 la EURO | Final de drum pentru România la Campionatul European! |  Federația Română de Fotbal
U19 la EURO | Final de drum pentru România la Campionatul European! | Federația Română de Fotbal

România U19 și-a aflat adversarele din Turul de Elită pentru EURO 2024! În  ce grupă sunt "tricolorii" - Eurosport
România U19 și-a aflat adversarele din Turul de Elită pentru EURO 2024! În ce grupă sunt "tricolorii" - Eurosport

Naționala U19 merge în Bulgaria cu un obiectiv clar: ”Vrem calificarea la  Turul de Elită!” | Federația Română de Fotbal
Naționala U19 merge în Bulgaria cu un obiectiv clar: ”Vrem calificarea la Turul de Elită!” | Federația Română de Fotbal

România U19 - Slovacia U19 0-1. ”Tricolorii” au ratat prezența la barajul  pentru Cupa Mondială U20, după ce au luat gol în minutul 90+5
România U19 - Slovacia U19 0-1. ”Tricolorii” au ratat prezența la barajul pentru Cupa Mondială U20, după ce au luat gol în minutul 90+5

Campionatul European U19 | România a debutat cu un egal în preliminarii.  Urmează meciul cu Spania - Eurosport
Campionatul European U19 | România a debutat cu un egal în preliminarii. Urmează meciul cu Spania - Eurosport