Distruge Înapoi, înapoi, înapoi parte implica fotbal petrolul rapid Teribil Deşeuri Răspunde

Scandal uriaş după Petrolul - Rapid! Un suporter nu a mai rezistat şi a  sărit la antrenor. Cum s-a încheiat totul
Scandal uriaş după Petrolul - Rapid! Un suporter nu a mai rezistat şi a sărit la antrenor. Cum s-a încheiat totul

Petrolul - Rapid Live Video Online în etapa 5 din Superliga

Incidente pe stadion între suporterii echipelor Rapid şi Petrolul |  replicaonline.ro
Incidente pe stadion între suporterii echipelor Rapid şi Petrolul | replicaonline.ro

Petrolul, penalizată cu 10.000 de lei după meciul cu Rapid. Şi giuleştenii  au fost sancţionaţi
Petrolul, penalizată cu 10.000 de lei după meciul cu Rapid. Şi giuleştenii au fost sancţionaţi

Petrolul – Rapid 0-0 | "Lupii" au avut om în plus din minutul 6, dar  Moldovan a făcut un meci mare - Eurosport
Petrolul – Rapid 0-0 | "Lupii" au avut om în plus din minutul 6, dar Moldovan a făcut un meci mare - Eurosport

Petrolul - Rapid 0-0. Derby aprins, fotbal stins. Tensiune maximă la  Ploiești: două eliminări, nebunie în peluze. Cum arată acum clasamentul -  Playsport
Petrolul - Rapid 0-0. Derby aprins, fotbal stins. Tensiune maximă la Ploiești: două eliminări, nebunie în peluze. Cum arată acum clasamentul - Playsport

Serie de derapaje rasiste: bannerele afișate la Ploiești, la Petrolul –  Rapid
Serie de derapaje rasiste: bannerele afișate la Ploiești, la Petrolul – Rapid

Derby-ul Petrolul - Rapid a fost întrerupt minute bune din cauza torțelor  și fumigenelor + Incidente între ultrași înainte de meci - Antena Sport
Derby-ul Petrolul - Rapid a fost întrerupt minute bune din cauza torțelor și fumigenelor + Incidente între ultrași înainte de meci - Antena Sport

Petrolul - Rapid 0-0. Derby încins, terminat fără goluri pe Ilie Oană |  SuperLiga | iAM SPORT
Petrolul - Rapid 0-0. Derby încins, terminat fără goluri pe Ilie Oană | SuperLiga | iAM SPORT

REZUMAT | Rapid - Petrolul 0-2. Două tontogoluri au decis Primvs Derby -  YouTube
REZUMAT | Rapid - Petrolul 0-2. Două tontogoluri au decis Primvs Derby - YouTube

Petrolul - Rapid 0-0 | Remiză fără gol la Ploiești! Oaspeții au jucat în 10  din minutul 6 | Sport.ro
Petrolul - Rapid 0-0 | Remiză fără gol la Ploiești! Oaspeții au jucat în 10 din minutul 6 | Sport.ro

AVANCRONICA: PETROLUL - RAPID - FC Rapid 1923

Atmosferă incendiară pe Arena Națională la meciul Rapid - Petrolul. Echipa  lui Adrian Mutu s-a impus cu 3-1 și a urcat pe locul trei în SuperLiga din  România – FOTO & VIDEO - Playtech Știri
Atmosferă incendiară pe Arena Națională la meciul Rapid - Petrolul. Echipa lui Adrian Mutu s-a impus cu 3-1 și a urcat pe locul trei în SuperLiga din România – FOTO & VIDEO - Playtech Știri

Moment controversat la Petrolul - Rapid. Bucureștenii au cerut penalty,  însă faza nu a fost analizată nici în camera VAR | SuperLiga | iAM SPORT
Moment controversat la Petrolul - Rapid. Bucureștenii au cerut penalty, însă faza nu a fost analizată nici în camera VAR | SuperLiga | iAM SPORT

Petrolul Ploiești - Rapid București, ora 21:00

Petrolul - Rapid 0-0! Duel dramatic pe "Ilie Oană"! Giuleştenii, al  cincilea meci fără victorie în Liga 1 - Antena Sport
Petrolul - Rapid 0-0! Duel dramatic pe "Ilie Oană"! Giuleştenii, al cincilea meci fără victorie în Liga 1 - Antena Sport

U17 | PETROLUL - RAPID 2:6 - FC Rapid 1923

Petrolul – Rapid. Primvs Derby – episodul 82 - Avancronică - LPF

Incidente pe stadion între suporterii echipelor la meciul Rapid şi Petrolul  | Digi24
Incidente pe stadion între suporterii echipelor la meciul Rapid şi Petrolul | Digi24

Giulestenii - ISTORIE: RAPID - PETROLUL LIGA 1: 98 de... | Facebook

Coregrafie rasistă a ultrașilor Petrolului în Giulești: au desenat o  sperietoare de ciori pe pânză. Cum au răspuns rapidiștii. Galerie foto -  Playsport
Coregrafie rasistă a ultrașilor Petrolului în Giulești: au desenat o sperietoare de ciori pe pânză. Cum au răspuns rapidiștii. Galerie foto - Playsport

VIDEO | Petrolul - Rapid 0-0. A fost ”Primus Derby” mai mult în tribune!  Ambele formaţii au avut câte un jucător eliminat
VIDEO | Petrolul - Rapid 0-0. A fost ”Primus Derby” mai mult în tribune! Ambele formaţii au avut câte un jucător eliminat

Ultimele bilete disponibile pentru derbiul cu Rapid se găsesc, de astăzi,  și la casa stadionului „Ilie Oană” – FC Petrolul
Ultimele bilete disponibile pentru derbiul cu Rapid se găsesc, de astăzi, și la casa stadionului „Ilie Oană” – FC Petrolul

Fotbal: Petrolul Ploiești - Rapid Bucureşti 0-0, în Superligă | adevarul.ro