Home

inginer A trecut înființat fotbal finlanda românia A planta copaci spațios Lacul Taupo

Cum i-a administrat România o umilinţă Finlandei! Meciul cu nouă goluri  care a intrat în istoria tricolorilor. Video - Fanatik.ro
Cum i-a administrat România o umilinţă Finlandei! Meciul cu nouă goluri care a intrat în istoria tricolorilor. Video - Fanatik.ro

U21 spre EURO 2025 | Victorie în ultimul minut de prelungiri! România –  Finlanda 1-0 | Federația Română de Fotbal
U21 spre EURO 2025 | Victorie în ultimul minut de prelungiri! România – Finlanda 1-0 | Federația Română de Fotbal

UEFA Women's Nations League - Romania vs Finlanda - LOT A - 26 sept 2023

Naționala de fotbal feminin a României a fost învinsă la scor de Finlanda,  în Liga Națiunilor - Eurosport
Naționala de fotbal feminin a României a fost învinsă la scor de Finlanda, în Liga Națiunilor - Eurosport

Finlanda - România 1-1, în Liga Națiunilor. "Tricolorii", pe ultimul loc în  Grupa a 3-a din Liga B - Stirileprotv.ro
Finlanda - România 1-1, în Liga Națiunilor. "Tricolorii", pe ultimul loc în Grupa a 3-a din Liga B - Stirileprotv.ro

România U21 a învins Finlanda U21 în deplasare, iar Mutu debutează cu o  victorie clară ca selecționer | Digi24
România U21 a învins Finlanda U21 în deplasare, iar Mutu debutează cu o victorie clară ca selecționer | Digi24

Finlanda - România 6-0! Umilinţă pentru "tricolorele" lui Cristi Dulca în  Liga Naţiunilor - Antena Sport
Finlanda - România 6-0! Umilinţă pentru "tricolorele" lui Cristi Dulca în Liga Naţiunilor - Antena Sport

BUCURESTI - FOTBAL - LIGA NATIUNILOR - ROMANIA - FINLANDA - 26 SEP 2023 -  Inquam Photos
BUCURESTI - FOTBAL - LIGA NATIUNILOR - ROMANIA - FINLANDA - 26 SEP 2023 - Inquam Photos

Romania - Finlanda - 11 iun 2022

Finlanda - România, de la 21:45

România a remizat cu Finlanda, 1-1, la Helsinki, în Liga Naţiunilor | Digi24

România remizează cu Finlanda la Helsinki şi rămâne pe ultimul loc în grupă

Finlanda - România 1-1 în Liga Națiunilor. Tricolorii au remizat la  Helsinki după un meci spectaculos | Observatornews.ro
Finlanda - România 1-1 în Liga Națiunilor. Tricolorii au remizat la Helsinki după un meci spectaculos | Observatornews.ro

România U21 - Finlanda U21 1-0, în etapa 3 din preliminarii Euro 2025.  Victorie în al 8-lea minut de prelungiri! - Fanatik.ro
România U21 - Finlanda U21 1-0, în etapa 3 din preliminarii Euro 2025. Victorie în al 8-lea minut de prelungiri! - Fanatik.ro

România învinge Finlanda, cu chiu, cu vai. Edi Iordănescu ia o gură de  oxigen și scapă de demitere - Evenimentul Zilei
România învinge Finlanda, cu chiu, cu vai. Edi Iordănescu ia o gură de oxigen și scapă de demitere - Evenimentul Zilei

Video | România - Finlanda 0-1. ”Tricolorele” suferă a doua înfrângere  consecutivă
Video | România - Finlanda 0-1. ”Tricolorele” suferă a doua înfrângere consecutivă

Video&Foto | România – Finlanda 1-0, în Liga Națiunilor. Prima victorie  pentru Edi Iordănescu! Bancu, eroul “tricolorilor”
Video&Foto | România – Finlanda 1-0, în Liga Națiunilor. Prima victorie pentru Edi Iordănescu! Bancu, eroul “tricolorilor”

România - Finlanda 1-0, în Liga Națiunilor. Bancu, erou în Giulești!

Totul despre adversara României din Nations League. Finlanda, țara unde  hocheiul și automobilismul sunt religii | Sport.ro
Totul despre adversara României din Nations League. Finlanda, țara unde hocheiul și automobilismul sunt religii | Sport.ro

Un „tricolor” a primit nota 4, cel mai mic calificativ al meciului Finlanda  - România 1-1 » Cine au fost cei mai buni de pe teren
Un „tricolor” a primit nota 4, cel mai mic calificativ al meciului Finlanda - România 1-1 » Cine au fost cei mai buni de pe teren

Finlanda – România 1-1. Florin Tănase a înscris la Helsinki, dar naționala  lui Edi Iordănescu a rămas pe ultimul loc în grupa din Liga Națiunilor -  Playtech Știri
Finlanda – România 1-1. Florin Tănase a înscris la Helsinki, dar naționala lui Edi Iordănescu a rămas pe ultimul loc în grupa din Liga Națiunilor - Playtech Știri

Video | Finlanda - România 1-1. ”Tricolorii”, urmăriți de ghinion! Elevii  lui Iordănescu au lovit de două ori bara
Video | Finlanda - România 1-1. ”Tricolorii”, urmăriți de ghinion! Elevii lui Iordănescu au lovit de două ori bara

Fotbal: România, la prima victorie în Liga Naţiunilor, 1-0 cu Finlanda  (GALERIE FOTO) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: România, la prima victorie în Liga Naţiunilor, 1-0 cu Finlanda (GALERIE FOTO) | AGERPRES • Actualizează lumea.