Home

profil îngustată bun csm bucuresti scor Insula Alcatraz Mergi la plimbare tara de origine

Handbal feminin: CSM București și Rapid au pierdut în turul sferturilor  Ligii Campionilor | Digi24
Handbal feminin: CSM București și Rapid au pierdut în turul sferturilor Ligii Campionilor | Digi24

CSM București - Esbjerg 31-33, în returul din sferturile Ligii Campionilor.  „Tigroaicele”, fără răspuns în fața danezelor. Cristina Neagu și  coechipierele au ratat calificarea în Final Four - Antena Sport
CSM București - Esbjerg 31-33, în returul din sferturile Ligii Campionilor. „Tigroaicele”, fără răspuns în fața danezelor. Cristina Neagu și coechipierele au ratat calificarea în Final Four - Antena Sport

CSM București (handbal feminin) - Wikipedia

Liga Florilor / CSM București câștigă la scor, Rapidul suferă cu o  nou-promovată – Handbal Mania
Liga Florilor / CSM București câștigă la scor, Rapidul suferă cu o nou-promovată – Handbal Mania

CSM a rupt-o cu bătaia pe Buducnost! Cea mai mare diferență de scor din  istoria echipei în Champions League: 44-26 - Playsport
CSM a rupt-o cu bătaia pe Buducnost! Cea mai mare diferență de scor din istoria echipei în Champions League: 44-26 - Playsport

Gloria Bistriţa - CSM Bucureşti, scor 21-24, în etapa a II-a a Ligii  Naţionale de handbal feminin! Cristina Neagu a marcat 9 goluri
Gloria Bistriţa - CSM Bucureşti, scor 21-24, în etapa a II-a a Ligii Naţionale de handbal feminin! Cristina Neagu a marcat 9 goluri

Handbalistele de la Gloria Bistrița-Năsăud au pierdut la un scor strâns,  28-31, pe terenul CSM-ului București »
Handbalistele de la Gloria Bistrița-Năsăud au pierdut la un scor strâns, 28-31, pe terenul CSM-ului București »

Video | Debrecen - CSM București, ACUM DGS 2. ”Tigroaicele” au obținut doar  un punct în meciul tur
Video | Debrecen - CSM București, ACUM DGS 2. ”Tigroaicele” au obținut doar un punct în meciul tur

CSM București, record de goluri în Liga Campionilor. Tigroaicele "au  zdrobit-o" pe Buducnost - Eurosport
CSM București, record de goluri în Liga Campionilor. Tigroaicele "au zdrobit-o" pe Buducnost - Eurosport

Kim Rasmussen, categoric după ce Rapid a pierdut la scor Supercupa cu CSM  București: „Totul trebuie schimbat!”
Kim Rasmussen, categoric după ce Rapid a pierdut la scor Supercupa cu CSM București: „Totul trebuie schimbat!”

Handbal feminin: Victorie la scor pentru CSM Bucureşti în Liga Naţională |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: Victorie la scor pentru CSM Bucureşti în Liga Naţională | AGERPRES • Actualizează lumea.

CSM București a zdrobit-o pe Buducnost » Cel mai mare scor din istoria  „tigroaicelor” în Liga Campionilor!
CSM București a zdrobit-o pe Buducnost » Cel mai mare scor din istoria „tigroaicelor” în Liga Campionilor!

CSM București pierde în fața echipei Dinamo cu scorul de 34-36, în ultimul  meci al turului de campionat
CSM București pierde în fața echipei Dinamo cu scorul de 34-36, în ultimul meci al turului de campionat

CSM Bucureşti - Podravka, scor 29-21, în grupa A... | News.ro

CSM București, victorie la scor în Liga Campionilor! "Tigroaicele" sunt  neînvinse după cinci meciuri | Sport.ro
CSM București, victorie la scor în Liga Campionilor! "Tigroaicele" sunt neînvinse după cinci meciuri | Sport.ro

CSM București, victorie la scor cu Savehof! "Tigroaicele", al doilea succes  în grupele Ligii Campionilor - Eurosport
CSM București, victorie la scor cu Savehof! "Tigroaicele", al doilea succes în grupele Ligii Campionilor - Eurosport

Video | CSM București a învins din nou Rapidul, scor 25-21 în campionat.  Echipele vor juca sâmbătă și duminică în Liga Campionilor
Video | CSM București a învins din nou Rapidul, scor 25-21 în campionat. Echipele vor juca sâmbătă și duminică în Liga Campionilor

CSM București, cu gândul la Final Four! Echipa lui Adi Vasile, victorie la  scor în Liga Campionilor la handbal feminin
CSM București, cu gândul la Final Four! Echipa lui Adi Vasile, victorie la scor în Liga Campionilor la handbal feminin

CSM Bucureşti a fost învinsă de Bietigheim,... | News.ro

Handbal feminin: CSM Bucureşti, a doua victorie în grupa A din Liga  Campionilor - PS News
Handbal feminin: CSM Bucureşti, a doua victorie în grupa A din Liga Campionilor - PS News

Video | Bietigheim - CSM București 26-24. ”Tigroaicele” pierd în prima  deplasare din acest sezon de Liga Campionilor
Video | Bietigheim - CSM București 26-24. ”Tigroaicele” pierd în prima deplasare din acest sezon de Liga Campionilor

CSM București, victorie la scor cu Rapid în optimile Cupei României! Echipa  lui Adi Vasile, prima sfertfinalistă - Eurosport
CSM București, victorie la scor cu Rapid în optimile Cupei României! Echipa lui Adi Vasile, prima sfertfinalistă - Eurosport

Victorie categorică pentru CSM Bucureşti la Râmnicu Vâlcea în Liga Florilor  | Flashscore.ro
Victorie categorică pentru CSM Bucureşti la Râmnicu Vâlcea în Liga Florilor | Flashscore.ro

CSM București a făcut instrucție cu suedezele de la Savehof, scor 41-26.  Cum arată clasamentul din Grupa A a Ligii Campionilor la handbal feminin -  DayNews24
CSM București a făcut instrucție cu suedezele de la Savehof, scor 41-26. Cum arată clasamentul din Grupa A a Ligii Campionilor la handbal feminin - DayNews24

Team Esbjerg - CSM Bucureşti, scor 29-30, în... | News.ro

Handbal feminin: CSM Bucureşti a fost învinsă de Bietigheim, scor 26-24, în  grupele Ligii Campionilor | TVR.RO
Handbal feminin: CSM Bucureşti a fost învinsă de Bietigheim, scor 26-24, în grupele Ligii Campionilor | TVR.RO