Home

înființat Domn emoţional cfr meci planuri ghid ziarist

Meci cu iz de blat la Cluj, CFR Cluj - Severin 1-3 - REZUMAT VIDEO COMPLET  - Ştiri de Cluj
Meci cu iz de blat la Cluj, CFR Cluj - Severin 1-3 - REZUMAT VIDEO COMPLET - Ştiri de Cluj

Cine transmite CFR Cluj - Ballkani

CFR Cluj, transfer bombă în această noapte, chiar înainte de primul meci

FCSB – CFR Cluj, primul meci de Liga 1 în Ghencea, cu mega cote și cote  mărite pe Betano!
FCSB – CFR Cluj, primul meci de Liga 1 în Ghencea, cu mega cote și cote mărite pe Betano!

Cine transmite la tv Ballkani - CFR Cluj, din Conference League

FCSB - CFR Cluj 1-0 | Vicecampioana câștigă primul meci disputat în  Ghencea, după o pauză de zece ani | Sport.ro
FCSB - CFR Cluj 1-0 | Vicecampioana câștigă primul meci disputat în Ghencea, după o pauză de zece ani | Sport.ro

Petrolul - CFR Cluj 2-5. Campioana României se impune într-un meci  spectaculos și se apropie la două puncte de lider - Antena Sport
Petrolul - CFR Cluj 2-5. Campioana României se impune într-un meci spectaculos și se apropie la două puncte de lider - Antena Sport

FCSB anunţă că meciul cu CFR Cluj se va juca pe... | News.ro

CFR Cluj a remizat la Iași, după un meci absolut nebun! Etapa a 16-a poate  fi perfectă pentru FCSB - Eurosport
CFR Cluj a remizat la Iași, după un meci absolut nebun! Etapa a 16-a poate fi perfectă pentru FCSB - Eurosport

Când se joacă derby-ul FCSB – CFR Cluj. Programul complet al ultimei etape  din play-off
Când se joacă derby-ul FCSB – CFR Cluj. Programul complet al ultimei etape din play-off

CFR Cluj - U Cluj 4-0 | Au pus mână de la mână! Victorie clară pentru  echipa lui Petrescu în derby-ul orașului | Sport.ro
CFR Cluj - U Cluj 4-0 | Au pus mână de la mână! Victorie clară pentru echipa lui Petrescu în derby-ul orașului | Sport.ro

CFR Cluj nu mai bate pe nimeni! Al optulea meci consecutiv fără victorie  pentru echipa din Gruia! - Napoca-Live
CFR Cluj nu mai bate pe nimeni! Al optulea meci consecutiv fără victorie pentru echipa din Gruia! - Napoca-Live

CFR s-a impus cu 2-1 în derbiul Clujului, cu Universitatea, în etapa a 15-a  din Superligă, după un meci în care golurile s-au înscris doar din penalti
CFR s-a impus cu 2-1 în derbiul Clujului, cu Universitatea, în etapa a 15-a din Superligă, după un meci în care golurile s-au înscris doar din penalti

CFR Cluj, victorie pe ploaie într-un meci spectaculos cu UTA Arad. Succes  cu 3-1 pentru echipa lui Mandorlini - Eurosport
CFR Cluj, victorie pe ploaie într-un meci spectaculos cu UTA Arad. Succes cu 3-1 pentru echipa lui Mandorlini - Eurosport

CFR Cluj a anunțat unde va juca meciul cu Petrolul, din 1 octombrie

CFR 1907 | BILETE ONLINE PENTRU MECIUL CU U CLUJ

2 jucători nu vor evolua în următorul meci al CFR Cluj – Informația Zilei

Înfrângere pentru CFR Cluj în primul meci din 2024 – ziarulfaclia.ro

Poli Iaşi - CFR Cluj 3-3! Ardelenii au trecut pe primul loc, după un "meci  nebun" cu 6 goluri în total şi 5 doar într-o repriză! - Antena Sport
Poli Iaşi - CFR Cluj 3-3! Ardelenii au trecut pe primul loc, după un "meci nebun" cu 6 goluri în total şi 5 doar într-o repriză! - Antena Sport

Cupa României | Rapid, eliminată din competiție! U Cluj și CFR Cluj merg  mai departe. Rezultatele Grupei B | Sport.ro
Cupa României | Rapid, eliminată din competiție! U Cluj și CFR Cluj merg mai departe. Rezultatele Grupei B | Sport.ro

Programul de meci cu CFR Cluj, în format digital

Zi de meci! CFR Cluj întâlnește echipa lui Adrian Mutu. Petrescu: „E clar  că noi vrem să câștigăm”
Zi de meci! CFR Cluj întâlnește echipa lui Adrian Mutu. Petrescu: „E clar că noi vrem să câștigăm”