Home

ploaie Confunda Exterior cat sa terminat dinamo craiova sensibilitate A edita buchet

E oficial: unde se joacă Dinamo - Universitatea Craiova

Greu de la Dumbrăvița la Craiova! Cronica revenirii lui Dinamo

Dinamo - FCU Craiova 0-1, derby pe Arena Națională. Golul fabulos marcat de  Baeten a decis meciul
Dinamo - FCU Craiova 0-1, derby pe Arena Națională. Golul fabulos marcat de Baeten a decis meciul

Victorie mare pentru FC U Craiova! Oltenii câștigă doar cu 1-0 cu Dinamo,  după o mulțime de ocazii - Eurosport
Victorie mare pentru FC U Craiova! Oltenii câștigă doar cu 1-0 cu Dinamo, după o mulțime de ocazii - Eurosport

VIDEO | Dinamo - Universitatea Craiova 0-2. Ivan, din penalty, şi Markovic  au marcat! Mitriţă, assist şi penalty scos
VIDEO | Dinamo - Universitatea Craiova 0-2. Ivan, din penalty, şi Markovic au marcat! Mitriţă, assist şi penalty scos

FC Dinamo București - Wikipedia

VIDEO Universitatea Craiova - Dinamo 1-0. Oltenii se impun după un joc  foarte echilibrat. Elevii lui Burcă, o nouă înfrângere
VIDEO Universitatea Craiova - Dinamo 1-0. Oltenii se impun după un joc foarte echilibrat. Elevii lui Burcă, o nouă înfrângere

Hanca, la un pas să revină la Dinamo. Fotbalistul negociază rezilierea  contractului cu Universitatea Craiova - Playsport
Hanca, la un pas să revină la Dinamo. Fotbalistul negociază rezilierea contractului cu Universitatea Craiova - Playsport

Dinamo a pierdut la limită cu U Craiova 1948! Meciul, decis de unul dintre  golurile campionatului - Eurosport
Dinamo a pierdut la limită cu U Craiova 1948! Meciul, decis de unul dintre golurile campionatului - Eurosport

Dinamo – FCU Craiova | Puncte importante, orgolii mari

Dinamo Bucureşti – FC U Craiova 1-1, în Cupa României | Realitatea de Tulcea

Final incendiar pe Arcul de Triumf! S-a terminat Dinamo-CSU Craiova.  Meciul, decis de două penalty-uri - Sportbull
Final incendiar pe Arcul de Triumf! S-a terminat Dinamo-CSU Craiova. Meciul, decis de două penalty-uri - Sportbull

Dinamo - Universitatea Craiova 0-2, etapa 1 din Superliga. Mitriță, Ivan și  Markovic aduc victoria pe „Arcul de triumf”
Dinamo - Universitatea Craiova 0-2, etapa 1 din Superliga. Mitriță, Ivan și Markovic aduc victoria pe „Arcul de triumf”

Reacția celor de la U Craiova 1948, după 0-0 cu Dinamo: "Cu tot respectul,  Dinamo nu mai e unde a fost"
Reacția celor de la U Craiova 1948, după 0-0 cu Dinamo: "Cu tot respectul, Dinamo nu mai e unde a fost"

Final incendiar în Bănie! S-a terminat CSU Craiova - Dinamo. Ovidiu Burcă,  în mare pericol + Meciul, întrerupt din cauza ultrașilor - Sportbull
Final incendiar în Bănie! S-a terminat CSU Craiova - Dinamo. Ovidiu Burcă, în mare pericol + Meciul, întrerupt din cauza ultrașilor - Sportbull

Dinamo Bucureşti şi Universitatea Craiova au terminat la egalitate, scor 2-2

Etapă de foc în Liga 1: Universitatea Craiova - Dinamo şi FCSB - FCU Craiova  se joacă în aceeaşi zi! - Antena Sport
Etapă de foc în Liga 1: Universitatea Craiova - Dinamo şi FCSB - FCU Craiova se joacă în aceeaşi zi! - Antena Sport

VIDEO | Dinamo – Universitatea Craiova 0-2. Sclipirile lui Mitriţă strică  revenirea ”câinilor” în Superliga
VIDEO | Dinamo – Universitatea Craiova 0-2. Sclipirile lui Mitriţă strică revenirea ”câinilor” în Superliga

Universitatea Craiova - Dinamo 1-0, în etapa #16 din SuperLiga

Fotbal: Dinamo Bucureşti – FC U Craiova 1-1, în Cupa României - News  Bucuresti
Fotbal: Dinamo Bucureşti – FC U Craiova 1-1, în Cupa României - News Bucuresti

Dinamo - FC U Craiova 1948 1-2. Echipa lui Uhrin, făcută K.O. în  prelungiri! Andrea Compagno a fost eroul serii. "Câinii", aproape  condamnați la baraj - Antena Sport
Dinamo - FC U Craiova 1948 1-2. Echipa lui Uhrin, făcută K.O. în prelungiri! Andrea Compagno a fost eroul serii. "Câinii", aproape condamnați la baraj - Antena Sport

VIDEO | Dinamo - FCU Craiova 0-1. Execuţia de generic a lui Baeten a făcut  diferenţa
VIDEO | Dinamo - FCU Craiova 0-1. Execuţia de generic a lui Baeten a făcut diferenţa

Detaliu șocant înainte de Craiova - Dinamo

Universitatea Craiova - Dinamo București 1-0 | Dresorul Petev. Rotaru se  felicită pentru alegere, criza "câinilor" continuă | Sport.ro
Universitatea Craiova - Dinamo București 1-0 | Dresorul Petev. Rotaru se felicită pentru alegere, criza "câinilor" continuă | Sport.ro

Dinamo și FC U Craiova, remiză în prima etapă din Grupa C a Cupei României  | adevarul.ro
Dinamo și FC U Craiova, remiză în prima etapă din Grupa C a Cupei României | adevarul.ro

Universitatea Craiova – Dinamo București 1-0 ACUM LIVE TEXT pe iAMSport.  Oltenii deschid scorul din minutul 5 | SuperLiga | iAM SPORT
Universitatea Craiova – Dinamo București 1-0 ACUM LIVE TEXT pe iAMSport. Oltenii deschid scorul din minutul 5 | SuperLiga | iAM SPORT

Gol magnific marcat în meciul dintre Dinamo și FCU Craiova și o mare ratare  în prelungiri. Cum s-a terminat partida VIDEO
Gol magnific marcat în meciul dintre Dinamo și FCU Craiova și o mare ratare în prelungiri. Cum s-a terminat partida VIDEO