Home

definit elimina Mărturisire cat sa terminat cfr aseara Zarzavagiu Te văd Absolut

CFR Cluj a remizat la Iași, după un meci absolut nebun! Etapa a 16-a poate  fi perfectă pentru FCSB - Eurosport
CFR Cluj a remizat la Iași, după un meci absolut nebun! Etapa a 16-a poate fi perfectă pentru FCSB - Eurosport

We Love Sport Liga 1 FCSB-CFR 3-0. De fapt, a fost 11-0!

cfr - G4Media.ro

CFR Cluj-FCSB 1-1. Rezultat ideal pentru Farul. Cum arată clasamentul în  play-off și ce meciuri au mai rămas de disputat - Eurosport
CFR Cluj-FCSB 1-1. Rezultat ideal pentru Farul. Cum arată clasamentul în play-off și ce meciuri au mai rămas de disputat - Eurosport

3 idei după U Cluj - CFR Cluj » Să fie bine, să nu fie rău! N-a pierdut  nimeni, au câștigat ambele rivale
3 idei după U Cluj - CFR Cluj » Să fie bine, să nu fie rău! N-a pierdut nimeni, au câștigat ambele rivale

Gică Popescu a găsit marele vinovat din FCSB - CFR Cluj: „Ce căuta?! Olaru  nici n-a vrut să paseze. S-a terminat!”
Gică Popescu a găsit marele vinovat din FCSB - CFR Cluj: „Ce căuta?! Olaru nici n-a vrut să paseze. S-a terminat!”

CFR Cluj este eliminată din cupele europene! Cum s-a încheiat ”finala” din  Danemarca pentru echipa lui
CFR Cluj este eliminată din cupele europene! Cum s-a încheiat ”finala” din Danemarca pentru echipa lui

FCSB începe "curățenia de iarnă"! La ce jucători vor să renunțe  roș-albaștrii în următoarele săptămâni - Eurosport
FCSB începe "curățenia de iarnă"! La ce jucători vor să renunțe roș-albaștrii în următoarele săptămâni - Eurosport

U Cluj - CFR Cluj s-a terminat 1 -1, dar galeria U Cluj a câștigat meciul  suporterilor: ”În prima repriză i-am tocat acolo” - FOTO - Ştiri de Cluj
U Cluj - CFR Cluj s-a terminat 1 -1, dar galeria U Cluj a câștigat meciul suporterilor: ”În prima repriză i-am tocat acolo” - FOTO - Ştiri de Cluj

CFR Cluj - FCSB 1-1 | Derby-ul etapei s-a terminat nedecis! Controversă  majoră, după un gol fabulos marcat de Coman - Eurosport
CFR Cluj - FCSB 1-1 | Derby-ul etapei s-a terminat nedecis! Controversă majoră, după un gol fabulos marcat de Coman - Eurosport

CFR Cluj - Sepsi 3-0 » Au trecut „restanța”! CFR se apropie la un punct de  liderul FCSB
CFR Cluj - Sepsi 3-0 » Au trecut „restanța”! CFR se apropie la un punct de liderul FCSB

S-a schimbat liderul în Superligă! Diferenţe majore după FCSB - Farul 2-3  şi Voluntari - CFR Cluj 0-1: "Te uiţi la meci şi te întrebi ce meci e ăsta"  | EXCLUSIV
S-a schimbat liderul în Superligă! Diferenţe majore după FCSB - Farul 2-3 şi Voluntari - CFR Cluj 0-1: "Te uiţi la meci şi te întrebi ce meci e ăsta" | EXCLUSIV

Prima pe care o vor încasa jucătorii CFR-ului după calificarea în primăvara  Conference League - HotNews.ro
Prima pe care o vor încasa jucătorii CFR-ului după calificarea în primăvara Conference League - HotNews.ro

Video | CFR Cluj - U Cluj 4-0. Victorie clară pentru ”Feroviari”! ”Șepcile  Roșii”, KO
Video | CFR Cluj - U Cluj 4-0. Victorie clară pentru ”Feroviari”! ”Șepcile Roșii”, KO

Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-1 | Ardelenii au condus, dar au tremurat  serios pentru un punct - Eurosport
Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-1 | Ardelenii au condus, dar au tremurat serios pentru un punct - Eurosport

CFR Cluj - Lazio 0-0 » CFR Cluj e OUT din Conference League! Lazio a jucat  fără chef, dar campioana n-a avut șut pe poartă
CFR Cluj - Lazio 0-0 » CFR Cluj e OUT din Conference League! Lazio a jucat fără chef, dar campioana n-a avut șut pe poartă

Pe cine a transferat CFR Cluj: rezervă la 30 de ani în Serie C în ultimul  sezon și luat la pumni de suporteri după retrogradare! | Sport.ro
Pe cine a transferat CFR Cluj: rezervă la 30 de ani în Serie C în ultimul sezon și luat la pumni de suporteri după retrogradare! | Sport.ro

U Cluj - CFR Cluj 1-1. Kresic şi-a dat autogol, Bîrligea a egalat la puţin  timp după ce a fost introdus pe teren - Antena Sport
U Cluj - CFR Cluj 1-1. Kresic şi-a dat autogol, Bîrligea a egalat la puţin timp după ce a fost introdus pe teren - Antena Sport

CFR Cluj - U Cluj 4-0. Umilință în Gruia în etapa #21 din Superliga

Prima pe care o primesc jucătorii de la CFR Cluj după calificarea din  Conference League
Prima pe care o primesc jucătorii de la CFR Cluj după calificarea din Conference League

3 fotbaliști, OUT de la CFR Cluj în perioada de mercato din iarnă! "O  uriașă dezamăgire" - Eurosport
3 fotbaliști, OUT de la CFR Cluj în perioada de mercato din iarnă! "O uriașă dezamăgire" - Eurosport