Home

Contestator Praf de puşcă Explicit tenis de masa scoruri live Cumpărare Fii confuz malţ

România – Spania 3-2, exclusiv în AntenaPLAY. Eliza Samara a adus victoria:  tricolorele se pregătesc de semifinale la CE de tenis de masă |  Observatornews.ro
România – Spania 3-2, exclusiv în AntenaPLAY. Eliza Samara a adus victoria: tricolorele se pregătesc de semifinale la CE de tenis de masă | Observatornews.ro

Rezultate tenis de masă și program meciuri

Performanțe extraordinare la CM Tenis de masă (juniori) - Elena Zaharia, în  finală / Bronz pentru Eduard Ionescu - HotNews.ro
Performanțe extraordinare la CM Tenis de masă (juniori) - Elena Zaharia, în finală / Bronz pentru Eduard Ionescu - HotNews.ro

Prima zi de la Turneul Campioanelor la tenis de masă 2023 s-a văzut LIVE în  AntenaPLAY! Toate rezultatele zilei - Antena Sport
Prima zi de la Turneul Campioanelor la tenis de masă 2023 s-a văzut LIVE în AntenaPLAY! Toate rezultatele zilei - Antena Sport

România joacă pentru aur în concursul pe echipe la tenis de masă de la  Jocurile Europene. Când e finala cu Germania | Sport.ro
România joacă pentru aur în concursul pe echipe la tenis de masă de la Jocurile Europene. Când e finala cu Germania | Sport.ro

România - Germania 0-3! Tricolorele au pierdut finala Campionatelor  Europene, care a fost LIVE VIDEO în AntenaPLAY - Antena Sport
România - Germania 0-3! Tricolorele au pierdut finala Campionatelor Europene, care a fost LIVE VIDEO în AntenaPLAY - Antena Sport

România, în finala Campionatului European de tenis de masă! Cu cine se vor  duela fetele în ultimul act
România, în finala Campionatului European de tenis de masă! Cu cine se vor duela fetele în ultimul act

România - Norvegia, scor 3-0 la Campionatele Europene de tenis de masă.  Partida a fost live și exclusiv în AntenaPLAY | Antena 1
România - Norvegia, scor 3-0 la Campionatele Europene de tenis de masă. Partida a fost live și exclusiv în AntenaPLAY | Antena 1

România – Spania LIVE VIDEO de la ora 11:00, exclusiv în AntenaPLAY.  Tricolorele luptă pentru semifinalele Campionatelor Europene |  Observatornews.ro
România – Spania LIVE VIDEO de la ora 11:00, exclusiv în AntenaPLAY. Tricolorele luptă pentru semifinalele Campionatelor Europene | Observatornews.ro

România avansează în optimi la Campionatul Mondial de tenis de masă

România a cucerit argintul la Europenele de tenis de masă după ce a pierdut  finala cu Germania | Flashscore.ro
România a cucerit argintul la Europenele de tenis de masă după ce a pierdut finala cu Germania | Flashscore.ro

România - Serbia, scor 3-1, în optimile de finală de la Campionatele  Europene de tenis de masă. Partida a fost live în AntenaPLAY | Galerie Foto  | Antena 1
România - Serbia, scor 3-1, în optimile de finală de la Campionatele Europene de tenis de masă. Partida a fost live în AntenaPLAY | Galerie Foto | Antena 1

România - Norvegia, scor 3-0 la Campionatele Europene de tenis de masă.  Partida a fost live și exclusiv în AntenaPLAY | Galerie Foto | Imagine 6 |  Antena 1
România - Norvegia, scor 3-0 la Campionatele Europene de tenis de masă. Partida a fost live și exclusiv în AntenaPLAY | Galerie Foto | Imagine 6 | Antena 1

Tenis de masă | Elena Zaharia, calificată în finala probei de simplu  feminin la CM de Juniori U19
Tenis de masă | Elena Zaharia, calificată în finala probei de simplu feminin la CM de Juniori U19

Scoruri live din tenis, rapide și corecte - Ziarul Argeşul - ediţia online

Jocurile Europene: Bernadette Szocs a câștigat medalia de aur la tenis de  masă | Flashscore.ro
Jocurile Europene: Bernadette Szocs a câștigat medalia de aur la tenis de masă | Flashscore.ro

Bernadette Szocs - Jia Nan Yuan LIVE VIDEO, 11:30, în AntenaPLAY. Românca  luptă pentru finala Europe Top 16 Cup - Antena Sport
Bernadette Szocs - Jia Nan Yuan LIVE VIDEO, 11:30, în AntenaPLAY. Românca luptă pentru finala Europe Top 16 Cup - Antena Sport