Home

global neîndemânatic Gladys meci liverpool real madrid Contur Şold fân

Liga Campionilor | Ce meci! Liverpool, umilită de Real Madrid

Liverpool, misiune imposibilă cu Real Madrid? 7 repere înainte de sfertul  Champions League
Liverpool, misiune imposibilă cu Real Madrid? 7 repere înainte de sfertul Champions League

Video | Real Madrid - Liverpool 3-1. Vinicius a fost ”eroul” spaniolilor,  care au prima șansă la calificare
Video | Real Madrid - Liverpool 3-1. Vinicius a fost ”eroul” spaniolilor, care au prima șansă la calificare

Video Exclusiv | ”El a câștigat meciul ăsta”. Ilie Dumitrescu a dat  verdictul imediat după Liverpool – Real Madrid
Video Exclusiv | ”El a câștigat meciul ăsta”. Ilie Dumitrescu a dat verdictul imediat după Liverpool – Real Madrid

Liverpool - Real Madrid 2-5. Spectacol total pe Anfield! 2 gafe monumentale  ale portarilor chiar sub ochii lui Istvan Kovacs | adevarul.ro
Liverpool - Real Madrid 2-5. Spectacol total pe Anfield! 2 gafe monumentale ale portarilor chiar sub ochii lui Istvan Kovacs | adevarul.ro

We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | Liverpool – Real Madrid. Finala  Ligii Campionilor cu cea mai mare greutate din istorie: cele două echipe au  19 trofee în total
We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | Liverpool – Real Madrid. Finala Ligii Campionilor cu cea mai mare greutate din istorie: cele două echipe au 19 trofee în total

Meci de gală în UEFA Champions League pentru brigada lui Istvan Kovacs:  Liverpool – Real Madrid | Federația Română de Fotbal
Meci de gală în UEFA Champions League pentru brigada lui Istvan Kovacs: Liverpool – Real Madrid | Federația Română de Fotbal

Sunt adversari în meciul Real Madrid - Liverpool, iar unul a debutat chiar  în ziua în care celălalt se năștea
Sunt adversari în meciul Real Madrid - Liverpool, iar unul a debutat chiar în ziua în care celălalt se năștea

Anunț de ultim moment al lui Real Madrid, înaintea meciului cu Liverpool

Liverpool riscă să joace fără un fotbalist important în meciul cu Real  Madrid! Anunțul lui Klopp - Eurosport
Liverpool riscă să joace fără un fotbalist important în meciul cu Real Madrid! Anunțul lui Klopp - Eurosport

VIDEO | Liverpool - Real Madrid 2-5. Echipa gazdă a marcat de două ori în  primele 14 minute, dar apoi a fost desfiinţată! Toate fazele importante,  AICI
VIDEO | Liverpool - Real Madrid 2-5. Echipa gazdă a marcat de două ori în primele 14 minute, dar apoi a fost desfiinţată! Toate fazele importante, AICI

UEFA a explicat de ce a fost întârziat startul meciului Liverpool - Real  Madrid
UEFA a explicat de ce a fost întârziat startul meciului Liverpool - Real Madrid

Recorduri istorice după Liverpool - Real Madrid 2-5. Noile repere din  fotbalul mondial - Eurosport
Recorduri istorice după Liverpool - Real Madrid 2-5. Noile repere din fotbalul mondial - Eurosport

VIDEO Rezumatul unui meci nebun. Cum a revenit Real Madrid de la 0-2 și a  câștigat cu 5-2 pe terenul lui Liverpool
VIDEO Rezumatul unui meci nebun. Cum a revenit Real Madrid de la 0-2 și a câștigat cu 5-2 pe terenul lui Liverpool

Video | Liverpool - Real Madrid 2-5. Meci rarisim! Madrilenii au revenit de  la 0-2. Goluri spectaculoase și gafe la ambii portari
Video | Liverpool - Real Madrid 2-5. Meci rarisim! Madrilenii au revenit de la 0-2. Goluri spectaculoase și gafe la ambii portari

Liverpool - Real Madrid, meciul de peste un miliard și jumătate de euro.  Cine câștigă duelul cotelor de piață la finala UEFA Champions League -  Fanatik.ro
Liverpool - Real Madrid, meciul de peste un miliard și jumătate de euro. Cine câștigă duelul cotelor de piață la finala UEFA Champions League - Fanatik.ro

Istvan Kovacs arbitrează marți seară Liverpool-Real Madrid, meci din  optimile Champions League
Istvan Kovacs arbitrează marți seară Liverpool-Real Madrid, meci din optimile Champions League

Liga Campionilor încântă cu Liverpool – Real Madrid: Trei canale vor  transmite, diseară, meciul în România | adevarul.ro
Liga Campionilor încântă cu Liverpool – Real Madrid: Trei canale vor transmite, diseară, meciul în România | adevarul.ro

PREVIEW | Finala Champions League 2022: Liverpool - Real Madrid. Mii de  fani sunt deja la Paris
PREVIEW | Finala Champions League 2022: Liverpool - Real Madrid. Mii de fani sunt deja la Paris

Jordan Henderson, afectat de răsturnarea de situație de la Liverpool - Real  Madrid 2-5: „E greu să analizezi meciul! Am sentimente mixte!” - Antena  Sport
Jordan Henderson, afectat de răsturnarea de situație de la Liverpool - Real Madrid 2-5: „E greu să analizezi meciul! Am sentimente mixte!” - Antena Sport

Liga Campionilor: Istvan Kovacs va arbitra meciul Liverpool - Real Madrid |  TVR.RO
Liga Campionilor: Istvan Kovacs va arbitra meciul Liverpool - Real Madrid | TVR.RO

Gest superb al celor de la Real Madrid după meciul cu Liverpool din Liga  Campionilor! „You'll never walk alone” s-a auzit pe Stadionul „Santiago  Bernabeu” | VIDEO
Gest superb al celor de la Real Madrid după meciul cu Liverpool din Liga Campionilor! „You'll never walk alone” s-a auzit pe Stadionul „Santiago Bernabeu” | VIDEO

Jucătorii lui Liverpool au cerut penalty cu Real Madrid, Istvan Kovacs a  rămas ferm! Verdictul unui fost arbitru
Jucătorii lui Liverpool au cerut penalty cu Real Madrid, Istvan Kovacs a rămas ferm! Verdictul unui fost arbitru

Video | Real Madrid - Liverpool 1-0. "Cormoranii" nu au reușit "minunea" și  trupa lui Ancelotti merge în sferturi
Video | Real Madrid - Liverpool 1-0. "Cormoranii" nu au reușit "minunea" și trupa lui Ancelotti merge în sferturi

Șapte goluri, răsturnări de situație și gafe școlărești în spectacolul  Liverpool – Real Madrid
Șapte goluri, răsturnări de situație și gafe școlărești în spectacolul Liverpool – Real Madrid

Rezumatul unui MECI NEBUN: Liverpool - Real Madrid 2-5, optimile UEFA  Champions League - YouTube
Rezumatul unui MECI NEBUN: Liverpool - Real Madrid 2-5, optimile UEFA Champions League - YouTube