Home

răsuci ieftin Ithaca meci brazilia croatia zvon Subiectiv cometariu

Brazilia și Croația în sferturi | RFI Mobile

Croația a eliminat Brazilia de la Campionatul Mondial la penaltyuri. Neymar  și echipa sa pleacă acasă - Stirileprotv.ro
Croația a eliminat Brazilia de la Campionatul Mondial la penaltyuri. Neymar și echipa sa pleacă acasă - Stirileprotv.ro

CM 2022 Qatar: Vis năruit - Brazilia, eliminată dramatic la penaltiuri de  Croația - HotNews.ro
CM 2022 Qatar: Vis năruit - Brazilia, eliminată dramatic la penaltiuri de Croația - HotNews.ro

CROAŢIA - BRAZILIA 2-1. Finalista ediţiei trecute, calificată miraculos în  semifinale. Marea favorită a Cupei Mondiale, eliminată la penalty-uri
CROAŢIA - BRAZILIA 2-1. Finalista ediţiei trecute, calificată miraculos în semifinale. Marea favorită a Cupei Mondiale, eliminată la penalty-uri

Surpriză la Cupa Mondială: Croația elimină Brazilia la penaltiuri -  spotmedia.ro
Surpriză la Cupa Mondială: Croația elimină Brazilia la penaltiuri - spotmedia.ro

Modric s-a dus direct la Rodrygo după ce Croaț

Momentul care s-a viralizat în timp record! Ce au făcut Casemiro și Luka  Modric la pauza meciului Croația - Brazilia | Sport.ro
Momentul care s-a viralizat în timp record! Ce au făcut Casemiro și Luka Modric la pauza meciului Croația - Brazilia | Sport.ro

Croaţia - Brazilia Live Video Online în sferturile de finală Mondial din  Qatar
Croaţia - Brazilia Live Video Online în sferturile de finală Mondial din Qatar

Campionatul Mondial. Croația a eliminat Brazilia și s-a calificat în  semifinale. O nouă lovitură dată de vicecampionii lumii - Evenimentul Zilei
Campionatul Mondial. Croația a eliminat Brazilia și s-a calificat în semifinale. O nouă lovitură dată de vicecampionii lumii - Evenimentul Zilei

CM 2022 | Croația - Brazilia 1-1, (4-2) | Neymar&co, eliminați de la  Campionatul Mondial! Livakovic, imperial și la loviturile de departajare |  Sport.ro
CM 2022 | Croația - Brazilia 1-1, (4-2) | Neymar&co, eliminați de la Campionatul Mondial! Livakovic, imperial și la loviturile de departajare | Sport.ro

Moment uluitor la Cupa Mondială. Brazilienii sunt în lacrimi, croații s-au  calificat în semifinale. Marquinhos a trimis în bară lovitura decisivă -  Playtech Știri
Moment uluitor la Cupa Mondială. Brazilienii sunt în lacrimi, croații s-au calificat în semifinale. Marquinhos a trimis în bară lovitura decisivă - Playtech Știri

CM 2014. Brazilia–Croația, 3-1 în primul meci al campionatului mondial de  fotbal | Digi24
CM 2014. Brazilia–Croația, 3-1 în primul meci al campionatului mondial de fotbal | Digi24

Dan Petrescu, după ce Croația a eliminat Brazilia la Mondial: „Au 5  jucători de la Dinamo Zagreb și noi am jucat de la egal cu ei! Golofca a  ratat ca Rodrygo!”. Video -
Dan Petrescu, după ce Croația a eliminat Brazilia la Mondial: „Au 5 jucători de la Dinamo Zagreb și noi am jucat de la egal cu ei! Golofca a ratat ca Rodrygo!”. Video -

Croația a reușit imposibilul în fața Braziliei! Nicio echipă nu a mai  izbutit asta la Cupa Mondială - Eurosport
Croația a reușit imposibilul în fața Braziliei! Nicio echipă nu a mai izbutit asta la Cupa Mondială - Eurosport

Croația – Brazilia 1-1, 4-2 la loviturile de departajare, în sferturile de  finală de la Campionatul Mondial 2022. Dominik Livakovic, ales din nou omul  meciului. Update - Fanatik.ro
Croația – Brazilia 1-1, 4-2 la loviturile de departajare, în sferturile de finală de la Campionatul Mondial 2022. Dominik Livakovic, ales din nou omul meciului. Update - Fanatik.ro

CM Qatar: Croaţia şi Brazilia, calificate în sferturi | Radio România Reșița

Performanţă uriaşă reuşită de Neymar în partida cu Croaţia! Ce record a  egalat în meciul în urma căruia Brazilia a fost eliminată de la Cupa  Mondială
Performanţă uriaşă reuşită de Neymar în partida cu Croaţia! Ce record a egalat în meciul în urma căruia Brazilia a fost eliminată de la Cupa Mondială

Croația, sancționată de FIFA înaintea meciului din sferturile Mondialului,  cu Brazilia. Ce decizie a fost luată - Eurosport
Croația, sancționată de FIFA înaintea meciului din sferturile Mondialului, cu Brazilia. Ce decizie a fost luată - Eurosport

Şoc la Mondial: Brazilia, eliminată de Croaţia la penalty-uri! Golul lui  Neymar, anulat de Petkovic cu trei minute înainte de finalul prelungirilor!
Şoc la Mondial: Brazilia, eliminată de Croaţia la penalty-uri! Golul lui Neymar, anulat de Petkovic cu trei minute înainte de finalul prelungirilor!

Fotbal - CM 2022: Croaţia învinge Brazilia la loviturile de departajare  (4-2) şi se califică în semifinale | replicaonline.ro
Fotbal - CM 2022: Croaţia învinge Brazilia la loviturile de departajare (4-2) şi se califică în semifinale | replicaonline.ro

Brazilia, eliminată de la Cupa Mondială 2022. Croaţia se califică în  semifinale, la penalty-uri | Observatornews.ro
Brazilia, eliminată de la Cupa Mondială 2022. Croaţia se califică în semifinale, la penalty-uri | Observatornews.ro

BRAZILIA - CROAŢIA 2-0. Amical de lux înainte de CM 2018: Neymar revine cu  GOL
BRAZILIA - CROAŢIA 2-0. Amical de lux înainte de CM 2018: Neymar revine cu GOL

Zidul” Livakovic! Performanța reușită de portarul Croației după evoluția  excelentă din meciul cu Brazilia
Zidul” Livakovic! Performanța reușită de portarul Croației după evoluția excelentă din meciul cu Brazilia

Croația a bătut Brazilia la penalty și s-a calificat în semifinalele  Campionatului Mondial de fotbal 2022
Croația a bătut Brazilia la penalty și s-a calificat în semifinalele Campionatului Mondial de fotbal 2022

Croația - Brazilia 1-1, 4-2 d.pen. » Croația, prima semifinalistă de la  Campionatul Mondial
Croația - Brazilia 1-1, 4-2 d.pen. » Croația, prima semifinalistă de la Campionatul Mondial

Economica.net - CM 2014 - Primul meci de la Mondiale: Brazilia - Croaţia  3-1 - Economica.net
Economica.net - CM 2014 - Primul meci de la Mondiale: Brazilia - Croaţia 3-1 - Economica.net