Home

Sunt singuratic literalmente croația fotbal Leonardoda transmisie sutien

Cupa Mondială 2022. Croaţia, vicecampioana mondială, a remizat cu naționala  Marocului | Digi24
Cupa Mondială 2022. Croaţia, vicecampioana mondială, a remizat cu naționala Marocului | Digi24

Croația și-a anunțat lotul pentru Euro. Un lot mult întinerit, dar cu  veteranul Modric "la datorie" - Eurosport
Croația și-a anunțat lotul pentru Euro. Un lot mult întinerit, dar cu veteranul Modric "la datorie" - Eurosport

Luka Modric, înainte de semifinala Argentina-Croația: "Avem același ADN ca  Real Madrid" - Eurosport
Luka Modric, înainte de semifinala Argentina-Croația: "Avem același ADN ca Real Madrid" - Eurosport

Croația a învins Marocul în finala mică a Cupei Mondiale la fotbal |  GALERIE FOTO - Stirileprotv.ro
Croația a învins Marocul în finala mică a Cupei Mondiale la fotbal | GALERIE FOTO - Stirileprotv.ro

🇭🇷 EURO 2020: Lot Croația - Tackle.ro cu Luka Modric și Ivan Perisic

Luka Modric, magistral în Olanda - Croația 2-4. ”Lasă-mă să-ți văd  pașaportul!” - Antena Sport
Luka Modric, magistral în Olanda - Croația 2-4. ”Lasă-mă să-ți văd pașaportul!” - Antena Sport

Lotul Croației Pentru Campionatul Mondial De Fotbal Rusia 2018 | Libertatea

Speranța Marocului la locul trei s-a spulberat! Croația a câștigat după un  meci spectaculos
Speranța Marocului la locul trei s-a spulberat! Croația a câștigat după un meci spectaculos

Croația, echipa împotriva căreia România a jucat ultimul său meci de la un  Campionat Mondial, și-a anunțat lotul pentru Qatar | Sport.ro
Croația, echipa împotriva căreia România a jucat ultimul său meci de la un Campionat Mondial, și-a anunțat lotul pentru Qatar | Sport.ro

Fotbal Liga Națiunilor. Croația învinge spectaculos Olanda: 4-2. Luka  Modric, omul meciului - Evenimentul Zilei
Fotbal Liga Națiunilor. Croația învinge spectaculos Olanda: 4-2. Luka Modric, omul meciului - Evenimentul Zilei

We Love Sport Fotbal Croația se reinventează. Din nou

Croația, sancționată de FIFA cu mai puțin de 48 de ore înainte de duelul cu  Brazilia
Croația, sancționată de FIFA cu mai puțin de 48 de ore înainte de duelul cu Brazilia

Video | Olanda - Croația 2-4. Modric & co merg în finala Ligii Națiunilor

Anunțul lui Luka Modric după ce Croația a obținut locul 3 la Cupa Mondială  2022: "Am trecut prin toate"
Anunțul lui Luka Modric după ce Croația a obținut locul 3 la Cupa Mondială 2022: "Am trecut prin toate"

Luka Modric, ultima reprezentaţie la un turneu final al Cupei Mondiale -  17.12.2022 | BURSA.RO
Luka Modric, ultima reprezentaţie la un turneu final al Cupei Mondiale - 17.12.2022 | BURSA.RO

România U21 - Croația U21 0-0. Echipa națională părăsește competiția fără  gol marcat!
România U21 - Croația U21 0-0. Echipa națională părăsește competiția fără gol marcat!

Luka Modrić - Wikipedia

ROMANIA U21 - CROATIA U21 4-1 | Romania, dezlantuita! DEBUT FABULOS al  nationalei la EURO! Doua goluri, validate cu VAR | Sport.ro
ROMANIA U21 - CROATIA U21 4-1 | Romania, dezlantuita! DEBUT FABULOS al nationalei la EURO! Doua goluri, validate cu VAR | Sport.ro

Moment uluitor la Cupa Mondială. Brazilienii sunt în lacrimi, croații s-au  calificat în semifinale. Marquinhos a trimis în bară lovitura decisivă -  Playtech Știri
Moment uluitor la Cupa Mondială. Brazilienii sunt în lacrimi, croații s-au calificat în semifinale. Marquinhos a trimis în bară lovitura decisivă - Playtech Știri

Croația nu știe să câștige altfel » Asemănarea izbitoare cu Campionatul  Mondial din 2018
Croația nu știe să câștige altfel » Asemănarea izbitoare cu Campionatul Mondial din 2018

Fotbal: Spania a câştigat Liga Naţiunilor la loviturile de departajare, 5-4  în finala cu Croaţia | replicaonline.ro
Fotbal: Spania a câştigat Liga Naţiunilor la loviturile de departajare, 5-4 în finala cu Croaţia | replicaonline.ro

UPDATE Fotbal - CM 2022: Croaţia a câştigat medaliile de bronz, după 2-1 cu  Marocul în finala mică | AGERPRES • Actualizează lumea.
UPDATE Fotbal - CM 2022: Croaţia a câştigat medaliile de bronz, după 2-1 cu Marocul în finala mică | AGERPRES • Actualizează lumea.

CROAŢIA - BRAZILIA 2-1. Finalista ediţiei trecute, calificată miraculos în  semifinale. Marea favorită a Cupei Mondiale, eliminată la penalty-uri
CROAŢIA - BRAZILIA 2-1. Finalista ediţiei trecute, calificată miraculos în semifinale. Marea favorită a Cupei Mondiale, eliminată la penalty-uri